phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Nowy Targ a kúpanie v Aquaparku Chocholowskie Termy

Nowy Targ - Malopoľské vojvodstvo, Poľsko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

PROGRAM:

O 06:00 hod. odchod zo Žiliny do Noweho Targu, osobné voľno na nákupy na trhovisku, ktoré ponúka typické poľské produkty už viac ako 700 rokov. Aj názov mesta vypovedá o tom, že na tomto mieste sa oddávna „handluje“. Potraviny, drogéria, oblečenie, kabelky, topánky a množstvo výrobkov z dreva a prútia a samozrejme kvety živé i umelé…. Popoludní presun autobusom do Chocholówa. Návšteva aquaparku Chocholowskie Termy, ktorý je obľlúbený u mnohých Slovákov. Vyznačuje sa liečivou termálnou vodou získavanou z hĺbky takmer 3 600 m, bohatou na mikroprvky ako je síra, vápnik, horčík alebo sodík a panoramatickým výhľadom na Tatry.
Sírna voda a jódová soľanka pozitívne vplývajú na kožu, obehový systém a kĺby a tiež pomáhajú pri liečbe arteriosklerózy, cukrovky a reumatických ťažkostí.
Aquapark má rozlohu 3000 m2 a nachádza sa tu 8 víriviek, niekoľko bazénov, saunová zóna a atrakcie pre deti aj dospelých. Voda v bazénoch má teplotu 32-36 °C, takže možnosť návštevy je celoročná.

Cca 17:30 hod odchod na cestu späť, predpokladaný návrat do Žiliny do 20:00 hod.V cene: 

doprava luxusným autobusom, sprievodca CK

Nepovinný príplatok:

komplexné cestovné poistenie 2 €/deň

Výdavok na mieste:

vstupné do aquaparku: bazény na 3 hodiny: dosp. os./59 PLN, dieťa 3-13 r./39 PLN, senior nad 60 r. a ZŤP/49 PLN saunárium: + 20 PLN/os.


PRE UCELENÉ KOLEKTÍVY ZVÝHODNENÁ CENA TERMÍN, PROGRAM A MIESTO ODCHODU UPRAVÍME PODĽA POŽIADAVKY