phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Nový Zéland a Tahiti (Bora Bora)

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Veľkolepá cesta na opačný koniec sveta na maličké ostrovy uprostred Tichého oceánu. Nazrieme do kultúr Maorov a Polynézanov. Vychutnáme si zasnežený vrchol Ruapehú, biele chardonnay, Horu osudu a oddýchneme na jednom z najromantickejších miest, aké na svete existujú. Biele pláže, tyrkysové lagúny, to je skutočná Bora Bora. Zaborte nohy do bieleho piesku, hýčkajte sa slnkom a oddychujte.

 

1.deň

Odlet z Európy a dlhý let k južným moriam.

 

2.deň

Prepánajána, stále sme vo vzduchu.

 

3.deň

Pristávame! Hlavné mesto Nového Zélandu WELLINGTON. Aklimatizácia na časový posun a začíname našu parádnu cestu. Navštívime nádherné Múzeum Te PaPa, ktoré sa venuje histórii Nového Zélandu a večer strávime v príjemnej atmosfére na Cuba Street.

 

4.deň

Doobeda absolvujeme pešiu prehliadku mesta, navštívime botanickú záhradu, pozrieme si budovu parlamentu a vysvetlíme si politický systém. Prečo je vlastne Wellington hlavným mestom? Poobede vyrazíme do národného parku TONGARIRO, kde nás upúta pohľad na najvyšší vrchol Severného ostrova Ruapehú a tiež silueta známej Hory osudu z príbehu Pána prsteňov. Ruapehú je stále aktívnou sopkou a v prípade dobrého počasia sa lanovkou vyvezieme takmer na vrchol.

 

5.deň

Dnes pokračujeme k ďalšiemu „naj“ a tým je najväčšie jazero Nové Zélandu, jazero TAUPO, ktoré vzniklo sopečnou explóziou, ktorej následky sledovali v antickom svete. Len nevedeli, kde to buchlo. Záujemcovia si fakultatívne môžu vyskúšať jet boating, pri ktorom sa čln rúti rýchlosťou 90 km/h a stačí mu k tomu 10 cm vody. Vodopád HUKA FALLS s nádherne belasou vodou.

 

6.deň

ROTORUA: oblasť známa výskytom termálnych prameňov, gejzírov a bublajúceho sírového bahna. V tomto regióne takisto žije najväčšia komunita Maorov na Zélande. Navštívime jedno z historických zariadení v dedinke TE PUIA, kde si pozrieme ich rezbárske umenie, zažijeme známy tanec haka a nájdeme tu aj symbol Nového Zélandu, ktorým je vták kiwi. Poobede sa presunieme do najväčšej metropoly krajiny. V bývalom hlavnom meste AUCKLAND nás privíta najvyššia stavba na južnej pologuli Sky Tower, vysoká 328 metrov. Večerná individuálna prechádzka prístavom a centrom Aucklandu.

 

7.deň

Celodenná prehliadka Aucklandu. Albert Park, Queen Street, výlet na polostrov Davenport a vyhliadka z Viktóriinho kopca. Prívetivá atmosféra tejto časti Aucklandu Vás dostane. Po návrate do centra môžu odvážlivci skočiť dole zo Sky Tower. Voľný program, steak house, prípadne vyhliadka z Eden Hill. Odlet na Tahiti. Prekročíme dátumovú hranicu, a tak na Tahiti priletíme späť v čase na 7. deň večer. Prenocujeme kúsok od letiska v príjemnom hotelíku, na druhý deň ideme na pláže.

 

8.deň

Ranný odlet na BORA BORA: Ostrov ako z rozprávky. Tak ako ho vidíte na obrázkoch, aj vyzerá. Biely piesok, priezračná lagúna, luxusné hotely a garancia pokojnej dovolenky ďaleko od ľudí. Ideálne miesto na svadobnú cestu, či okrúhle výročie. Hluk a zhon je ostrovu cudzí, ostrov a okolie je ako rajská záhrada. Ubytovanie je zabezpečené v luxusnom hoteli SOFITEL MARARA alebo LE MERIDIEN BORA BORA Bora. Oba hotely spĺňajú 5* štandardy avšak kvôli tvrdej konkurencii zo strany ultra luxusných hotelov im dávame skôr 4*. Hotely ponúkajú súkromnú pláž, lagúnu a aj otvorený oceán, výborné reštaurácie a samozrejme aj možnosť ubytovania v bugalovoch s presklenným dnom priamo nad vodou. Let Papeete – Bora Bora trvá necelú hodinu. Bora Bora je destináciou pre pokojnú a kľudnú dovolenku.

 

9.deň

Relax na Bora Bora v nádhernom prostredí, pláže s jemným pieskom. Takto ste si predstavovali raj?

 

10.deň

Relax na Bora Bora v nádhernom prostredí, pláže s jemným pieskom. Takto ste si predstavovali raj?

 

11.deň

Relax na Bora Bora v nádhernom prostredí, pláže s jemným pieskom. Takto ste si predstavovali raj?

 

12.deň

Relax na Bora Bora v nádhernom prostredí, pláže s jemným pieskom. Takto ste si predstavovali raj?

 

13.deň

Relax na Bora Bora v nádhernom prostredí, pláže s jemným pieskom. Takto ste si predstavovali raj?

 

14.deň

Posledné kúpanie, check out a odlet do Papeete, odkiaľ pokračujeme domov.

 

15.deň

Dlhý let domov.

 

16.deň

Prílet.

 
Cena zahŕňa:
 • medzinárodnú letenku do Wellingtonu a späť z Papeete
 • prelet Auckland – Papeete
 • prelet Papeete – Bora Bora a späť
 • 6 x ubytovanie v 3* hoteloch v dvojposteľových izbách
 • 6 x ubytovanie v luxusnom hoteli na  Bora Bora
 • 12 x raňajky
 • privátnu dopravu počas celého programu
 • letiskové transfery na Novom Zélande a v Polynézii
 • prehliadku Wellingtonu, Aucklandu
 • slovenského BUBO sprievodcu počas poznávacej časti na Novom Zélande
 • asistenčné služby CK BUBO
 • najlepšie poistenie proti insolventnosti

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, ostatnú stravu, vstupné do pamiatok a atrakcií