Zľava 3%

local_offer Od 1 385 € 1 343,45 €
event_available

12. 6. 2020 / 8 dní

flight

odlet Viedeň

people
restaurant

Plná penzia

hotel
directions_bus
euro_symbol
check_circle

Prečo cestovať s nami?

 • trending_down

  Garancia najnižšej ceny

 • star

  Individuálny prístup k zákazníkovi

 • help

  Telefonická podpora denne 9-18 hod.

 • mood

  Viac ako 5000 spokojných zákazníkov

Máte otázku?

Neváhajte a kontaktujte nás na bezplatnej linke. Sme tým expertov a radi vám poradíme s výberom zájazdu.

phone0800 444 555

 • access_time8 dní
 • event_available termín 12. 6. 2020
 • flightletecká doprava
 • infoID zájazdu: 1054346

descriptionDetaily zájazdu

Rýchly popis:

Ubytovanie: 7x v lodnej kajute

Stravovanie: 7x plná penzia

 

Warnemunde, Nemecko - Kodaň, Dánsko - Olden, Nórsko - Stavanger, Nórsko  - Kristiansand, Nórsko - Goteborg, Švédsko - Warnemunde, Nemecko

 

Slovensky hovoriaci sprievodca počas celej doby plavby.


Ubytovanie:

Počas plavby ubytovanie v luxusných kajutách výletnej lode Costa Fascinosa rozdelených do niekoľkých typov a kategórií. Moderne zariadené kajuty sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sociálnym zariadením a sušičom na vlasy. 

 

typy kajút

VNÚTORNÁ

VONKAJŠIA S OKNOM

VONKAJŠIA S BALKÓNOM

 

kategórie kajút

KLASIK- cenovo najdostupnejšia kajuta bez špeciálnych výhod

PREMIUM - lepšia alokácia kajuty, vyššie poschodia, výhľad bez prekážok

 

Costa Fascinosa patriaca do flotily spoločnosti Costa bola postavená v roku 2012 a priestory pre pasažierov postupne prechádzajú redizajnom pre ich ešte väčšie pohodlie. Kapacita lode je 3800 pasažierov a o jej chod sa stará 1100 členná posádka na 17 palubách lode (13 určených pre pasažierov). Možnosť využívať päť reštaurácií, trinásť barov, štyri bazény, päť víriviek, športoviská a fitnescentrum. Služby wellness, turecké kúpele, solárium, kasíno, Wi-Fi, práčovňa, zábavné simulátory za poplatok. Denne programy pre dospelých – divadelné predstavenia, živá hudba, večerná zábava a miniklub pre deti. Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) na každý deň alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode.


Stravovanie:
Počas pobytu na lodi stravovanie formou plnej penzie, popoludňajšie občerstvenie, polnočný bufet, nápoje počas raňajok (voda, džúsy z automatov, filtrovaná káva a čaj). V prípade kajút Premium je možné objednať si bezplatne raňajky do kajuty. Možnosť dokúpenia nápojových balíčkov Pranzo Cena (vybrané vína, pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí), Brindiamo (vybrané druhy alko a nealko nápojov, čerstvé ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa), Piu Gusto (miešané nápoje + ponuka Brindiamo).

Doprava:

lodna, letecká s tuzemskými a miestnymi transfermi.


Program:

12.06. odlet z Viedne, Warnemunde, Nemecko, nalodenie

13.06. Kodaň, Dánsko (8:30-17:30)

14.06. plavba

15.06. Olden, Nórsko (7:00-16:00)

16.06. Stavanger, Nórsko (10:00-19:00)

17.06. Kristiansand, Nórsko (8:00-19:00)

18.06. Goteborg, Švédsko (10:00-17:00)

19.06. Warnemunde, vylodenie, odlet do Viedne


V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, prístavné poplatky, letecká doprava Viedeň - Rostock - Viedeň, transfer na letisko Viedeň a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, servisné poplatky, transfer letisko - prístav - letisko, sprievodca CK počas plavby.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: prepitné pre obsluhu - dospelý 10 EUR/os./noc, deti do 18 r. 5 EUR/os./noc (platba na lodi). Odporúčané doplatky: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/os./deň, nápojové balíčky: Pranzo Cena 119 EUR/os. (vybrané vína a pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí), Brindiamo 185 EUR/os.(vybrané alko a nealko nápoje, ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa), Piu Gusto 206 EUR/os. (miešané nápoje + Brindiamo). Ostatné doplatky: 1-lôžková kajuta (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty), prístelka pre 3. a 4. osobu (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty).

Typ stravy:
plná penzia

Dni:
8 DŇOVÁ OKRUŽNÁ POZNÁVACIA PLAVBA

Fakultatívne výlety:
Kompletná ponuka fakultatívnych výletov je dostupná na vyžiadanie v CK.

mapMapa