phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Nemecký Legoland s delfináriom

Nemecko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Rámcový program zájazdu:

1. deň: V skorých ranných hodinách odchod z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto) , okolo poludnia príchod do Norimbergu, spoločná prechádzka malebným historickým centrom, individuálne voľno, možnosť návštevy známej zoologickej záhrady, v ktorej sa nachádza prvé delfinárium pod holým nebom v Nemecku. Okrem delfínov sa v zoo môžete stretnúť tiež s tuleňmi a mrožmi, potom príchod na ubytovanie v oblasti, nocľah.

 

2. deň: Po raňajkách odchod do areálu LEGOLAND Deutschland pri meste Günzburg. Celodenný pobyt v areáli s viac ako 50 miliónmi lego kociek a s viac ako 40 atrakciami pre deti a ich rodičov. Miniland - známe svetové miesta v mierke 1:20, krajina rytiera, autoškola Lego, Duplo Express pre najmenších, Lego obchod, Lego-X-treme - väčší a rýchlejší, postavte si všetko podľa svojej fantázie, v areáli veľký výber občerstvenia. V podvečer odchod domov.

 

3. deň: Návrat v ranných hodinách do Brna a následne do Bratislavy.

Cena zahŕňa:
dopravu luxusným autobusom, 1 x ubytovanie , 1x raňajky, celodennú vstupenku do Legolandu, sprievodcovské služby

Cena nezahŕňa:
komplexné cestovné poistenie, skupinové vstupné do Zoo v Norimbergu nad 15 osôb: dospelí 11,50€, deti do 13 rokov 4,80€ .

Poznámky a informácie:
CK si vyhradzuje právo zmeny programu. Cena pre dospelú osobu v mesiaci september a október 179,-€, dieťa do 13 rokov 159,-

Názor CK:
Zájazd pre rodiny s deťmi kde si na svoje prídu ako detí tak aj dospelí...