Cena

local_offer Od 209 €
event_available

26. 9. 2019 / 4 dni

people
restaurant

Raňajky

hotel
euro_symbol
check_circle

Prečo cestovať s nami?

 • trending_down

  Garancia najnižšej ceny

 • star

  Individuálny prístup k zákazníkovi

 • help

  Telefonická podpora denne 9-18 hod.

 • mood

  Viac ako 5000 spokojných zákazníkov

Máte otázku?

Neváhajte a kontaktujte nás na bezplatnej linke. Sme tým expertov a radi vám poradíme s výberom zájazdu.

phone0800 444 555

 • alarmLast minute
 • access_time4 dni
 • event_available termín 26. 9. 2019
 • directions_busautobusová doprava
 • infoID zájazdu: 1035642

descriptionDetaily zájazdu

Rámcový program zájazdu:


1.deň: Odchod v ranných hodinách z Bratislavy , smer Budapešť a pokračovanie do Hollóko (UNESCO), živého skanzenu maďarskej ľudovej architekúry a tradicií. Popoludní príchod do Egeru - krátka prehliadka barokového centra mesta a stredovekého hradu a kúpanie v miestnych kuúpeľoch. Navečer odchod na ubytovanie, nocľah.


2.deň: Po raňajkách odchod do Národného parku Aggtelek, nachadzujúceho sa pri hraniciach so Slovenskom. Tunajšie krasové jaskyne tvoria jeden z najväčších jaskynných systémov v Európe a sú zapísané na zozname prírodného dedictva UNESCO. Potom prechod do Miškolca , krátka prehliadka mesta , ktorého dominantou je gotický kostol na kopci Avas. Popoludní kúpanie v unikátnych jaskynných termálnych kupeľoch Miškolc - Tapolca. Večer príchod na ubytovanie ako predchádzajúci deň.


3. deň: Po raňajkách odchod do najväčšieho maďarského národného parku Hortobágy , možnosť návštevy múzea pusty a nákupy suvenírov. Popoludní kúpanie v Hajdúszoboszló, v najväčších termálnych kupeľoch Maďarska. Navečer krátka prehliadka Debrecína, individuálne možnosť večere. Návrat do hotela.


4.deň: Po raňajkách pobyt v termálnych kúpeľoch Zsóry v severomaďarskom mestečku Mezokovesd , v poobedňajších hodinách odchod späť domov. Cesta pohorím Mátra , so zástavkou na najvyššej hore Maďarska Kékes. Návrat do Bratislavy okolo 20.00 hod.Základná cena zahŕňa:
Doprava luxusným autobusom , 3x ubytovanie s raňajkami v hoteli v dvojposteľových izbách , služby sprievodcu a poistenie voči insolventnosti CK.

Základná cena nezahŕňa:
Komplexné cestovné poistenie, prípadné vstupy . Orientačné ceny vstupov: Mezőkövesd 8 € , seniori nad 60 rokov , študenti a deti do 14 rokov 6 € ; Miškolc - Tapolca 9 € , deti 4-18 rokov a seniori nad 60 rokov 7 € ; Hajdúszoboszló 8 € ; Ceny sú z predchádzajúcej sezóny.

Poznámky a informácie:
CK si vyhradzuje právo zmeny programu.

Názor CK:
Okrem iného uvidíte tieto miesta: HOLLÓKO- EGER - AGGTELEK - MEZŐKÖVESD - MIŠKOLC - HAJDÚSZOBOSZLÓ - HORTOBÁGY

mapMapa