Msc Preziosa - Krásy Andalúzie A Maroka

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Úvod:
10-dňová okružná plavba

Perex:
Výletná loď MSC PREZIOSA bola postavená v roku 2013. Kapacita lode je 3502 pasažierov a 1388 členov posádky. Celkovo má 18 palúb (z toho 14 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: MSC AUREA SPA wellness a fitnes centrum (fínska a parná sauna, thalassotherapia, ľadová sprcha, masáže, vírivky,..), oddelená luxusná časť lode MSC YACHT CLUB (s vlastnou recepciou, reštauráciou, panoramatickým barom, knižnicou, súkromnou slnečnou terasou s bazénom, barom a all inclusive službami), 4 bazény, 120 metrov dlhý tobogan, 12 víriviek, multifunkčné športové ihrisko (tenis, futbal, basketbal, volejbal), vonkajšia bežecká dráha, bowling (50m2), minigolf, formula 1 simulátor, divadlo, 4 D kino, večerné show, diskotéka, kasíno, animácie a detské kluby podľa veku, videoherňa, knižnica, konferenčné miestnosti, kartáreň, fajčiarsky salón, internetová kaviareň, duty free obchody, zdravotnícke centrum, 8 reštaurácií a 20 barov.

Ubytovanie:
Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SATTV, minibarom, telefónom, trezorom a sušičom na vlasy, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, toaletou a kozmetikou. 24 hod. kajutový servis. Typy kajút: vnútorné kajuty, kajuty s oknom, kajuty s balkónom a suity (všetky typy kajút pre 2 až 4 osoby). K dispozícii sú aj rodinné kajuty prepojené dverami pre 4 až 6 osôb.

Stravovanie:
Plná penzia.  

Poznámka:
Ceny uvedené v tomto cenníku sú v eurách a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, takže platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu. Zmena programu vyhradená. 

Doprava:
Individuálna, letecká alebo autobusová z/do Viedne. Viac informácií v CK.


Program:
1. deň:
Janov (Taliansko) odchod 17:00 h.
2. deň:
Na mori.
3. deň:
Malaga (Španielsko) príchod 10:30 h. - odchod 17:30 h.
4. deň:
Casablanca (Maroko) príchod 08:00 h. - 23:00 h.
5. deň:
Na mori.
6. deň:
Lisabon (Portugalsko) príchod 07:00 h. - odchod 16:00 h.
7. deň:
Na mori.
8. deň:
Barcelona (Španielsko) príchod 12:00 h. - odchod 20:00 h.
9. deň:
Marseille (Francúzsko) príchod 08:00 h. - 18:00 h.
10. deň:
Janov (Taliansko) príchod 09:00 h.


Celková cena zahŕňa:
9x ubytovanie v kajute s plnou penziou, vodu, káva, čaj v bufetovej reštaurácii, prístavné poplatky 160 EUR/osoba, vybrané služby na lodi (bazény, vírivky, športové ihrisko, akvapark,...).
Celková cena nezahŕňa:
Dopravu do/z prístavu, prepitné (10 EUR/dosp.os./noc, 5 EUR/dieťa 3-14 rokov/noc), nápoje, fakultatívne výlety, platené služby na lodi (masáže, 4D kino, bowling,...), komplexné cestovné poistenie.