MSC Lirica - Emiráty, Omán, Bahrajn, Katar

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Úvod:
12-dňová okružná plavba

Perex:
Výletná loď MSC LIRICA bola postavené v roku 2003 a rekonštruovaná v roku 2015 vrámci programu MSC Renaissance Programme. Celkovo má 13 palúb (z toho 9 pre cestujúcich). Kapacita lode je cca 2.100 pasažierov a 730 členov posádky. Na lodi sa nachádzajú 2 hlavné reštaurácie, kde sú podávaná tradičná stredomorská kuchyňa ako aj medzinárodné špeciality. Zabaviť sa môžete v 8 baroch venovaným rôznym témam, napríklad moderný americký bar Beverly Hills bar, či útulný Lord Nelson Pub, pripomínajúci typickú Anglickú krčmu. Voľný čas môžete tráviť v modernom Broadway divadle, či v disko klube The Blue Club Disco, alebo skúsiť šťastie v kasíne Las Vegas. K vybaveniu lode patria aj: moderne zariadené fitnes centrum, mulfitunkčné športovisko (basketbal, futbal, tenis,...), vonkajšia bežecká dráha, internetová kaviareň, obchody, kaderníctvo, kozmetika, detské kluby a animácie, videoherňa, vonkajší bazén, MSC AUREA SPA wellness centrum (sauny, turecké kúpele, masáže, vírivky, joga centrum).

Ubytovanie:
Klimatizované kajuty s talianskym dizajnom sú vybavené SAT TV, rádiom, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchou a WC, sušičom na vlasy, kozmetikou, pripojenie na internet za poplatok. Dvadsaťštyrihodinový kajutový servis a osobný kajutový stevard. Typy kajút: vnútorné bez okna (pre 2-4 osoby), kajuty s oknom (pre 2-4 osoby), kajuty s balkónom (pre 2-3 osoby) a suity (pre 2-3 osoby).

Stravovanie:
Plná penzia (v cene voda, káva, čaj z automatov v bufetovej reštaurácii).


Doprava:
Letecká z Viedne, Budapešti alebo Prahy. Viac informácií dostanete vo Vašej CK.

1. deň:
Dubai (SAE) nalodenie večer 

2. deň:
Dubaj (SAE) odchod 22:00 h.

3. deň:
Abu Dhabi (SAE) príchod 07:00 h - odchod 21:00 h.

4. deň:
Sir Bari Yas ostrov (SAE) príchod 08:00 h. - odchod 17:00 h.

5. deň:
Khasab (Omán) príchod 09:00 h - odchod 18:00 h.

6. deň:
Muscat (Omán) príchod 09:00 h - odchod 18:00 h.

7. deň:
Deň na mori.

8. deň:
Bahrajn príchod 08:00 h - odchod 18:00 h.

9. deň:
Doha (Katar) príchod 07:00 h.

10. deň:
Doha (Katar) odchod 17:00 h.

11. deň:
Dubaj (SAE) príchod 09:00 h.

12. deň:
Dubaj (SAE) vylodenie doobeda


Celková cena zahŕňa:
11x ubytovanie v kajute s plnou penziou, voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii, vybrané služby na lodi (bazény, vírivky, fitnes centrum, detský vodný park, detské kluby, multifunkčné športové ihrisko,...), prístavné poplatky 170 EUR/osoba.


Celková cena nezahŕňa:
Dopravu do/z prístavu, prepitné (10 EUR/dosp.os./noc, 5 EUR/dieťa 3-14 rokov/noc), nápoje, platené služby na lodi (wellness, salón krásy,...), fakultatívne výlety, vstupnú kartu do Bahrajnu a víza do Kataru (platba na mieste), komplexné cestovné poistenie.


Poznámka:
Ceny uvedené v tomto katalógu sú v eurách a sú aktuálne ku dňu vydania tohto katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, takže platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu. Zmena programu vyhradená.