Zľava 15%

local_offer Od 200 € 170,75 €
event_available

9. 10. 2020 / 3 dni

people
restaurant

Raňajky

hotel
directions_bus
euro_symbol
check_circle

Prečo cestovať s nami?

 • trending_down

  Garancia najnižšej ceny

 • star

  Individuálny prístup k zákazníkovi

 • help

  Telefonická podpora denne 9-18 hod.

 • mood

  Viac ako 5000 spokojných zákazníkov

Máte otázku?

Neváhajte a kontaktujte nás na bezplatnej linke. Sme tým expertov a radi vám poradíme s výberom zájazdu.

phone0800 444 555

 • alarmLast minute
 • access_time3 dni
 • event_available termín 9. 10. 2020
 • directions_busautobusová doprava
 • infoID zájazdu: 1059288

descriptionDetaily zájazdu

Rýchly popis:
Na čo všetko sa môžu tešiť účastníci zájazdu do Salzburgu a Mníchova? Na kráľovský palác Nymphenburg, olympijský areál s vyhliadkovou vežou, automobilovú továreň BMW, jazernú oblasť v  nádherných Alpách, palác Mirabell, rodný dom W. A. Mozarta, arcibiskupskí rezidenciu, či výlet pozemnou lanovkou k pevnosti Hohensalzburg.

Ubytovanie: 2 x v hoteli
Stravovanie: 2 x raňajky

Mníchov - Burghausen - Salzburgere Seenland - Salzburg


Doprava:
autobusová

Program:

1. deň – odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách do Mníchova, prehliadka so sprievodcom: centrum mesta s historickými kostolíkmi, stredovekým opevnením a kráľovským palácom, perlou západnej Európy – Nymphenburg, ďalej námestie Marienplatz so zvonkohrou, Stará a Nová radnica, historický trh Viktualienmarkt, obchodná štvrť Kaufingerstrase. Podľa časových možností návšteva zámku Residenz, bývalého sídla bavorských kráľov. Ubytovanie v hoteli a nocľah.

2. deň – raňajky, prehliadka olympijského areálu Olympiapark, kde sa konali letné olympijské hry v roku 1972, výstup na olympijskú vežu Olympiaturm s nádherným výhľadom na mesto a okolie. Autokarová prehliadka: Allianz Aréna – druhý najväčší futbalový štadión v Nemecku, BMW továreň... Pokračovanie do mestečka Burghausen, kde sa nachádza najdlhší hrad (1043 m) so stredovekou atmosférou a krásnou vyhliadkou na okolie. Prechádzka po moste, pod ktorým preteká rieka Salzach a oddeľuje tak Nemecko od Rakúska. Zastávka v Salzburskej jazernej oblasti. Meno dostala podľa štvorice jazier – Wallersee, Mattsee, Grabensee a Obertrumersee. Oddych pri jazere Mattsee. Ubytovanie po ceste a nocľah.

3. deň – raňajky, presun do Salzburgu, rodiska W. A. Mozarta. Nádherný palác Mirabell so záhradami, schodiskom z 18. storočia a mramorovou sieňou, prehliadka mesta - pamiatky starého (UNESCO) a nového mesta: Arcibiskupská rezidencia, Salzburský dóm, Mozartov žltý dom a iné. Nákupy na Getreidegasse, hlavnej turistickej ulici, ktorá je posiata obchodíkmi a kaviarňami, vhodné miesto na nákupy tradičného salzburgského piva, či sladkých mozartových praliniek. Pevnosť Hohensalzburg, ktorá sa nachádza na hore Mönchsberg a bola postavená v r.1077 - dostupná pozemnou lanovou dráhou tzv. zubačkou za pár minút, s nezabudnuteľným výhľadom na mesto. Návrat na Slovensko, príchod vo večerných hodinách.


V cene je zahrnuté:
doprava luxusným autokarom, 2x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: Covid príplatok 5 EUR/os., pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/ os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/os./deň, orientačná cena vstupov 70 EUR/os. (platba na mieste).Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 60 EUR/2 noci, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 65 EUR. Naátupné miesta: BA – bez príplatku, NR, TT - 5 EUR, NZ, KN, TO, PN, PE - 11 EUR, TN, ZH, PD, DUB, NM - 14 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT - 16 EUR. Upozornenie: termín 10.04. - 12.04. - Veľká Noc.

Typ stravy:
raňajky

Dni:
3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD

mapMapa