Medžugorie - pútnický zájazd

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Program:
1.deň: odlet z Viedne do malebného chorvátskeho Dubrovnika, transfer autobusom do Medžugoria na území Bosny a Hercegoviny. Prehliadka Kostola sv. Jakuba a jeho areálu. Ubytovanie v hoteli a večera. Večerný náboženský program v Kostole sv. Jakuba s poklonou Svätému krížu. Návrat do hotela a nocľah.

2.deň: raňajky, slovenská svätá omša, výstup na vrch zjavenia Podbrdo, kde sa 6 deťom v júni 1981 zjavila Panna Mária. Vďaka týmto zjaveniam sa z malej dedinky stalo jedno z najväčších modlitebných mariánskych centier v Európe. Nespočetné množstvo ľudí práve tu našlo svoju vieru a získali pokoj do svojho života. Popoludní návšteva komunity Cenacolo. V prípade prítomnosti niektorého z vizionárov v Medžugorí, sa pokúsime zabezpečiť stretnutie. Návrat do hotela a večera. Večerný náboženský program, svätý ruženec, požehnanie, adorácia pred najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou. Návrat do hotela a nocľah.

3.deň: raňajky, v ranných hodinách výstup na vrch Križevac, kde už v roku 1934 miestni farníci postavili kríž. Slovenská Krížová cesta, návrat do Medžugoria a slovenská svätá omša. Popoludní návšteva mesta Mostar (pamiatky UNESCO), ktoré je piatym najväčším mestom Bosny a Hercegoviny a svoje meno dostalo po „mostaroch“ - strážcoch mosta (Stari most) cez rieku Neretva. Návrat autobusom do Medžugoria, večera v hotel a nocľah.

4.deň: raňajky, slovenská svätá omša, transfer do Dubrovnika a odlet do Viedne. Pri zájazde 9852 transfer do Splitu so zastávkou pri lurdskej jaskyni vo Veprici neďaleko Makarskej. Odlet zo Splitu do Viedne.

Ubytovanie:
3 x v izbách s vlastným príslušenstvom v 2*/3* hoteli v Medžugorí.

Stravovanie:
3 x polpenzia (raňajky a večere vrátane vína, vody, káva/čaj).

Doprava:
Letecká doprava: Viedeň – Dubrovnik a späť, pri zájazde 9852 Viedeň – Dubrovnik a Split – Viedeň.

Ostatné:
transfery a autobusová doprava podľa programu, náboženský program organizovaný v Medžugorí, služby slovenského sprievodcu/sprievod kňaza, program podľa popisu bez vstupov, DPH.

Povinné príplatky:
letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 165 €/os.

Priplatky:
za 1/1 izbu 50 €, transfer z Bratislavy na letisko Viedeň a späť 20 €/os.

Oficiálna kategória:
**/***