Cena

local_offer Od 189 €
event_available

26. 10. 2019 / 3 dni

people
restaurant

Raňajky

hotel
euro_symbol
check_circle

Prečo cestovať s nami?

 • trending_down

  Garancia najnižšej ceny

 • star

  Individuálny prístup k zákazníkovi

 • help

  Telefonická podpora denne 9-18 hod.

 • mood

  Viac ako 5000 spokojných zákazníkov

Máte otázku?

Neváhajte a kontaktujte nás na bezplatnej linke. Sme tým expertov a radi vám poradíme s výberom zájazdu.

phone0800 444 555

 • access_time3 dni
 • event_available termín 26. 10. 2019
 • directions_busautobusová doprava
 • infoID zájazdu: 841863

descriptionDetaily zájazdu

Rámcový program zájazdu:

1. deň:
Ráno odchod z Bratislavy .Do Budapešti prídeme dopoludnia, prezrieme si Budínsky hrad, Matyášov chrám, Rybársku baštu, Mestskú tržnicu (Vásárcsarnok), ulicu Váci, baziliku sv. Štefana, Námestie hrdinov, v ktorého blízkosti sa nachádza Mestský park, Zoo a ďalšie pamiatky. Navečer odchod do hotela v oblasti Egeri alebo Miškolca.

2. deň:
Po raňajkách odchod do mestečka Tokaj, centra svetoznámej vinárskej oblasti, ktorej poklad budeme mať možnosť ochutnať. Popoludní kúpanie v jaskynných termálnych kúpeľoch v Miškolci Tapolca, potom prehliadka župného mesta Miškolc. Večera v špičkovej reštaurácii v Údolí krásnych žien(Szépasszonyvölgy),spojená s degustáciou egerskej oblasti. Návrat na ubytovanie.

3. deň:
Po raňajkách prechádzka malebnými uličkami historického centra Egeru s prehliadkou Baziliky, Námestia Dobó tér, možnosť návštevy hradného areálu s výhľadmi na staré mesto a okolité vinice. V miestnych vinotékach možnosť zakúpiť typické vína ako Egri bikavér a Egri leányka. Okolo poludnia kúpanie v kúpeľoch v Egeri alebo v Mezőkövesd, ponúkajúcich niekoľko vonkajších krytých bazénov, na plávanie až po termálne, s vodou teplou až 38 ° C. Popoludní odchod domov, príchod do Bratislavy okolo 22:00hod..

Základná cena zahŕňa:
dopravu luxusným autobusom, 2 x ubytovanie , 2x raňajky, 1x večera v maďarskom štýle s ochutnávkou vína, sprievodcovské služby

Základná cena nezahŕňa:
vinárska firma v Tokaji s degustáciou a občerstvením 15,-€, Tapolca- termálne kúpele v jaskyni 10,-€, Eger- termálne kúpele 8,-€, komplexné cestovné poistenie.

Poznámky a informácie:
CK si vyhradzuje právo na zmenu programu.

mapMapa