phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Luhačovice, ZOO Zlín a zámok Lešná

Zlínsky kraj, Česko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Cestujeme po celom svete, spoznávame nové miesta, nových ľudí, ale hlavne zažívame nezabudnuteľné momenty. Tie najkrajšie chvíle vznikajú v kruhu priateľov a rodiny. Preto sme si pre vás pripravili rodinný výlet ako z rozprávky, kde si svoje nájdu všetci členovia rodiny. Od najmladších, až po tých najstarších.

Poznávací výlet do kútov juhovýchodnej Moravy odštartujeme v Zlínskom kraji, v slávnom, kúpeľnom meste Luhačovice. Prvá zmienka o tomto meste je z roku 1412, čo je jasným dôkazom prekrásnej a zaujímavej histórie, ktorá sála zo všetkých budov tohto mesta. Doobedie nášho cestovateľského dňa si užijeme práve v centre s prehliadkou a výkladom od sprievodcu a znalca tohto voňavého, kúpeľného mesta. Spoznávanie nových kútov sveta prechádza nie len cez oči, ale aj cez chuťové poháriky, čiže využijeme čas strávený v Luhačoviciach aj na obed v útulných reštauráciach historickej promenády.

Ako sme v úvode sľúbili, tento poznávací zájazd je pre celú rodinu a preto naša cesta bude pokračovať do rozprávkového zámku Lešná, ktorý sa preslávil množstvom natočených rozprávok v jeho priestoroch a očarujúcim parkom osadeným do komplexu ZOO Zlín. V areáli sa nachádza viac ako 1 140 druhov drevín a okrasných rastlín. V tomto historickom lešenskom parku na ploche 52 ha nájdeme vyše 210 druhov zvierat z celého sveta, ktoré nie sú umiestnené v klietkach, ale žijú vo voľných výbehoch v prírodnom bioparku a vďaka tomu bezpochyby toto miesto patrí k najkrajších zoo v Európe. Za jeden deň precestujeme celý svet. Areál ZOO Zlín je rozdelený podľa svetadielov, čiže prívlastok „ Zoologická záhrada piatich kontinentov “ dokonale vystihuje, čo nás tu čaká. Spoznávanie sveta začneme  Južnou Amerikou s Amazóniou, budeme pokračovať cez Austráliu, Áziu, Afriku až do Európy. Zvieratá sú rozdelené podľa svetadielov nie len kvôli ľahšej orientácii a lepším zážitkom pre návštevníkov, ale aj pre ich bližší pocit domova, keďže celé okolie je prispôsobené ich domácemu prostrediu. Zážitok z tejto objavnej výpravy ocenia nie len najmenší, ale prekrásna príroda očarí každého návštevníka, ktorý si toto miesto zamiluje a objaví areál pokoja.


Program:


1 Odchod z Bratislavy
Trnavské mýto, Bratislava-Nové Mesto, Slovensko
08:00

2 Luhačovice

Krátka prehliadka centra, individuálne voľno, obed

Luhačovice, Česko
10:30

3 Zámok Lešná

Prehliadka zámku Lešná

Lešná, Česko
14:00

4 ZOO Zlín

Návšteva Zoo – individuálny program

zoo blízko Zlín, Lešná,ZOO, Zlín, Česko
15:00

5 Návrat domov
Trnavské mýto, Bratislava-Nové Mesto, Slovensko
20:00

Cena zahŕňa:
- Catering
- Doprava
- Povinné zákonné poistenie CK
- Sprievodca CK