phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Krakov za víkend

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Úvod:
2-dňový zájazd

Perex:
Obľúbený zájazd Poklady Krakova a okolia teraz už aj v kratšej, intenzívnejšej verzii. Za jeden víkend si pripomenieme hrôzy Osvienčimu a Brezinky, necháme sa uniesť nádhernou tehlovou architektúrou bývalého hlavného mesta Poľska a na záver nás čaká nádhera pod zemou - soľná baňa Wieliczka, ktorú baníci pretvorili na umelecké dielo.

Ubytovanie:
1x v hoteli 3*

Stravovanie:
1x raňajky

Doprava:
Autokarová

1. deň:

Odchod z Bratislavy v skorých ranných hodinách. Príchod do mesta Osvienčim. Prehliadka koncentračných táborov Auschwitz I a II s miestnym sprievodcom. Následne presun do Krakova, do kráľovského zámockého komplexu Wawel, kde si pozrieme katedrálu a kráľovské hroby. Individuálne voľno, odchod na ubytovanie, fakultatívne večera.

2. deň:
Po raňajkách pešia prehliadka mesta Krakov. Presunieme sa na Hlavné námestie, ktoré má neuveriteľných 40 000 m2 a je plné významných pamiatok. Následne sa vydáme do neďalekej Wieliczky, nádherne zdobenej soľnej bane, ktorá figuruje aj na zozname svetového dedičstva UNESCO. Prehliadka trvá cca 3 hodiny. Odchod na Slovensko, príchod vo večerných hodinách.


Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom, ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, sprievodcu CK SATUR.
Celková cena nezahŕňa:
Vstup do Osvienčimu 9 EUR (povinný doplatok, nutné dokúpiť pri kúpe zájazdu), doplatok za 1/1 izbu 25 EUR, za miesto v prednej časti autokaru 7 EUR, ostatné vstupy, cestovné poistenie.


Poznámka:
Garantovaný zvoz/rozvoz po trase BA, TT, PN, NM, TN, PB, ZA je v cene. Zmena programu vyhradená.