phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Kostarika

Kostarika

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Chránia svoje pralesy - zelenú džungľu, panenské pláže, bio-plantáže aj horské vulkány. Turizmus je vždy „environmentálne zodpovedný“ a popri tom autentický aj bezpečne adrenalínový. Prvá krajina na svete ktorá zrušila armádu už v roku 1949 a financie presunula do školstva, ochrany prírody a rozvoja turistického ruchu. Vychutnáme si všetky aktivity ktoré krajina ponúka a oddýchneme v all inclusive rezorte na panenskom pobreží Pacifiku.

Popis zájazdu
Objavte bezpečné a ekologické adrenalínové dobrodružstvo a spoznajte s nami krásy zelenej krajiny.
Poďte sa s nami pozrieť, ako má vyzerať eko-turizmus v praxi – na sopke, v horúcich prameňoch, na rieke, v pralese aj na pobreží.
Kostarika Vás dostane a po našom bohatom programe dobrodružstva a poznania pochopíte slogan krajiny.
Nebude treba viac, len dve slová – PURA VIDA.

Program zájazdu:
1. – 2. deň:
Odlet z Viedne a prílet do hlavného mesta Kostariky – San José. Transfer klimatizovaným autobusom do nášho komfortného hotela v centre mesta. Po prehliadke mesta a návšteve zaujímavého múzea zlata pokračujeme v ceste do horskej oblasti La Fortuna s prekrásnymi výhľadmi na vulkán Arenal.

3. – 4. deň:
Kostarika produkuje ekologickým spôsobom kávu fantastickej chute a arómy. Zastávka na kávovej plantáži, kde sa dozviete všetko o pestovaní kávy a niečo z procesu jej spracovania si budete môcť aj vyskúšať. Obed na eko-farme. Večerný pohľad na hviezdy a siluetu sopky z vášho horúceho bazéna. Oddych a kúpanie v termálnych bazénoch v hoteli Arenal Paraiso s výhľadom na sopku. Možnosť prechádzky alebo menšej túry – treku v tropickom pralese, jazdy na koni. Pokračujeme v ceste na pobrežie a cestou absolvujeme program na visutých mostoch. Je to bezpečná zábava, počas ktorej pozorujete zvieratá a poschodia hmlového tropického pralesa z úplne inej perspektívy, z mosta zaveseného uprostred konárov vo výške niekoľko desiatok metrov nad zemou. Pokračujeme v ceste na pobrežie, ubytovanie, oddych na pláži a užívanie si služieb all inclisive.

5. – 7. deň:
Váš 4* hotel so službami All inclusive má príjemnú polohu na Playa Langosta a krásne výhľady na Tichý oceán. Izby sú vybavené TV, minibarom, kávovarom. Môžete využívať bazén a dva bary, spa, telocvičňu, volejbalové ihrisko a tenisové kurty. Z aktivít je v ponuke rybačka, kajakovanie a šnorchlovanie. Z fakultatívnych výletov určite odporúčame celodenný výlet ZIPP LINE. Je to najdlhšia dvojitá paralelná ZIPP line v Kostarike vybudovaná podľa ACCT štandardov a ponúka bezpečnú adrenalínovú zábavu v krásnom prírodnom prostredí. Ohrozené a chránené druhy zvierat – jaguáre, opice, tukany, motýlia aj botanická záhrada ako na dlani. Odporúčame tiež poldenné „safari“ – plavbu raftom na rieke s pozorovaním tukanov, opíc, krokodílov. Určite sa Vám zapáči aj výlet na katamarane spojený so šnorchlovaním, kedy môžete obdivovať krásy podmorského sveta a pri plavbe je šanca pozorovať delfíny, manty a možno aj veľryby.

8. – 9. deň:
Posledné dúšky atmosféry nádhernej Kostariky, presun na letisko, odlet do Európy a príchod domov.
Trasa zájazdu:
San Jose – Arenal – Playa Langosta – San Jose

CENA OD ZAHŔŇA:

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK a miestnych sprievodcov, ubytovanie s raňajkami v 3* hoteli v San Jose a Arenal a 4* all inclusive na pláži, prenajatú dopravu klimatizovaným autobusom, poistenie CK proti insolventnosti.

CENA NEZAHŔŇA:

Fakultatívne výlety, stravu okrem uvedenej, vstupy, povinné príplatky (435 €), vstup a výstup z krajiny, poistenie liečebných nákladov. Doprava z Trnavy a Bratislavy na/z letisko Schwechart je doplnkovou službou CK (18 €).

PRÍPLATKY:

Príplatok za jednolôžkovú izbu 280 eur.