Cena

local_offer Od 1 029 €
event_available

5. 10. 2020 / 8 dní

flight

odlet Brno

people
restaurant

Polpenzia

hotel
euro_symbol
check_circle

Prečo cestovať s nami?

 • trending_down

  Garancia najnižšej ceny

 • star

  Individuálny prístup k zákazníkovi

 • help

  Telefonická podpora denne 9-18 hod.

 • mood

  Viac ako 5000 spokojných zákazníkov

Máte otázku?

Neváhajte a kontaktujte nás na bezplatnej linke. Sme tým expertov a radi vám poradíme s výberom zájazdu.

phone0800 444 555

 • access_time8 dní
 • event_available termín 5. 10. 2020
 • flightletecká doprava
 • infoID zájazdu: 1081726

descriptionDetaily zájazdu

Názor CK:
Uvidíte s nami miesta ako Puerto de la Cruz - Orotova - Pico de Teide - Masca - Garachico - Icod de los Vinos - La Laguna - Candelaire - Los Gigantes - Los Silos

Rámcový program zájazdu:
1.deň: Transfer na letisko v Brne z Bratislavy. Popoludní odlet z Brna na ostrov Tenerife, prílet v neskorých večerných hodinách. Transfer autobusom do letoviska Puerto de la Cruz , na severnom pobreží oceánu, ubytovanie v 4* hoteli.


2.deň: Po raňajkách schôdzka so sprievodcom. Relaxácia v Puerto de la Cruz. Letovisko leží na brehu Atlantického oceánu pod horami , možnosť využiť hotelové bazény alebo pláže s čiernym pieskom. Večera v hoteli.


3.deň: Po raňajkách odchod autobusom na prvý poznávací výlet do hôr v severozápadnej časti ostrova. Orotava, malebné historické mestečko pod horami s radami impozantných cirkevných pamiatok , spiaca sopka Pico de Teide - v nadmorskej výške cca 2250 m si pozrieme starý kráter o priemere viac ako 17 km . Potom Osada Masca , prímorské mestečko Garachico s morskými kúpeĺmi v ľávových poliach a dedinka Icod de los Vinos , kde rastie najväčší dračí strom na svete. Večera v hoteli.


4.deň: Po raňajkách celý deň voľno na oddych. Fakultatívne možnosť prehliadky botanickej záhrady v Puerto de la Cruz alebo turisticko vyhladávaného strediska Loro Parque. Čo je rozsiahla kombinácia zoologickej záhrady s množstvom zvierat všetkých druhov. Večera v hoteli. 5.deň: Po raňajkách odchod na druhý celodenný výlet La Laguna. Bývalé hlavné mesto ostrova s veľkým množstvom pamiatok a úchvatnou atmosférou, pláž Las Terresitas so žltým pieskom dovezeným zo Sahary , prírodná rezervácia Anaga. Večera v hoteli.


6.deň: Po raňajkách voľný deň k relaxácií pri bazéne alebo mori.


7.deň: Po raňajkách odchod na tretí celodenný výlet do Candelaire s prehliadkou baziliky Panny Márie, patrónky Kanárskych ostrovov, El Medano - rybárske mestečko a raj surferov s krásnym výhľadom na pohorie Montana Roja., možnosť obeda v El Cordero, Los Gigantes - skalné mestečko s masívnymi útesmi a Los Silos - mestečko s budovami v klasickom miestnom štýle s nádherným výhľadom na severné hory. Večera v hoteli.


8.deň: Po raňajkách voľno k relaxácií , okolo poludnia transfer na letisko a odlet späť do Brna. Transfer z Brna do Bratislavy, prílet pred polnocou.

Poznámky a informácie:
Uvidíte s nami miesta ako Puerto de la Cruz - Orotova - Pico de Teide - Masca - Garachico - Icod de los Vinos - La Laguna - Candelaire - Los Gigantes - Los Silos


Základná cena zahŕňa:
letecká doprava Brno - Tenerife - Brno , transfer na letisko v Brne z Bratislavy tam a späť, transfer z letiska do hotela a späť, príručná batožina do 8 kg, 7 x ubytovanie v 4* hoteli, 7 x polpenziu, 3 výlety po ostrove, služby sprievodcu.

Základná cena nezahŕňa:
vstupy, komplexné cestovné poistenie, pobytové taxy, príplatok za 1/1 izbu 172,-eur, príplatok za batožinu do 20 kg 56,- eur .

mapMapa