Joga pri mori v Izole s Vierkou

Izola - Izola, Slovinsko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Názor CK:
Slovinské more v poslednom čase naozaj priťahuje nielen rekreantov , ale aj športuchtivých nadšencov. Tento rok pokračujeme v tradícií cvičení jogy pri mori. Tentoraz predĺžení vikend môžete stráviť v stredisku Izola v hotelovom komplexe San Simon. Cvičenia môžete absolvovat s Vierkou Tomašovičovou ktorá okrem jogy je odborníčkou na cvičenia pre zdravý chrbát. Precvičí , ukáže, poradí .... Zbytočné chváliť - treba vyskúšať - lebo len tak sa presvedčíte ! Tak neváhajte a pridajte sa k nám


Popis, poloha strediska:
Depandance v rezorte San Simon Hotel sa nachádzajú v krásnom parkupri mori a sú ideálne pre rodiny s deťmi, ktoré iste najviac potešia veľké pekné pláže s toboganmi . Športové vyžitie - 3 antukové tenisové kurty, minigolf, posilovňa. Blahodarné účinky morskej vody v krytom bazéne, sofistikované kulinárske špeciality a nádherný výhľad z reštaurácie San Simon, večerná melódia mora a vône stredomoria uspokoja potreby a túžby každého hosťa.

Pláž:
Pláž sa nachádza 50 m od hotela, trávnata,resp. kamienková s pozvolným vstupom do mora


Základná cena zahŕňa:
3x ubytovanie , 3 x polpenzia, doprava - Trnava- Izola a späť, cvičenia jogy s Vierkou 2x denne, vstup do vnútorného bazéna, posilňovni

Základná cena nezahŕňa:
Povinný doplatok : kúpelná taxa 2,50 Eur / os / deň V cene nie je zarátané : nápoje k jedlám, komplexné poistenie ( 2,45 Eur/ os/ den)

Poznámky a informácie:
Cvičenie prebiehajú 2x denne , v pripade zlého počasia je zabezpečená miestnosť na cvičenia, rovnako je k dispozícii, vnútorný bazém, posilovňa, na relax, - tenisové kurty, minigolf , lehatka..