Husacie hody, jazero Neusiedlersee a skanzen rakúskej dedinky

Burgenland, Rakúsko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Popis a program zájazdu:
Zažite nezabudnuteľnú jesennú sobotu. Navštívte pôsobivý skanzen rakúskej dedinky, zastavte sa pri známom stepnom jazere Neusiedlersee a ochutnajte chrumkavú husacinu v meste bocianov v Ruste, kde sa budú prebiehať husacie hody.  Odchod v ranných hodinách zo Slovenska Prvou zastávkou bude veľmi pôsobivý skanzen rakúskej dediny, kde nájdete nielen tradičné domy, ale nájdete tu aj dobovú ambulanciu lekára, policajnú stanicu, krčmu či rôzne obchodíky. Vrátite sa na chvíľku do minulosti a možno si aj Vy zaspomínate na staré časy. Neskôr sa zastavíte na foto-zastávku v jednom z najatraktívnejších miest pri jazere Neusiedlersee v rakúskom meste Podersdorf am See. Krátka foto-zastávka pri symbole mesta – pri majáku, ktorý je jediným majákom na pobreží jazera a je obľúbeným cieľom všetkých fotografov. Neskôr sa presuniete do mestečka Rust, ktoré bolo niekoľkokrát zvolené za najkrajšie mesto Burgenlandu. Každoročne sa tu konajú obľúbené husacie hody, festival husí a vína,ktorý v tendo deň navštívite. Lákať Vás budú nielen vínne pivnice, husacie špeciality, ale aj veselá hudba a perfektná atmosféra. Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.

Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
služby overeného sprievodcu
poistenie insolventnosti CK


V cene nie je zahrnuté:
obojsmerná miestenka 4 € /osoba
 ( môžete si  prednostne vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...).
vstupné do skanzenu
- 9  € / dospelá osoba, 6 € / študenti, skupinové vstupné 6,5 € / osoba
komplexné cestovné poistenie UNION
 - 2 € / deň


nástupné miesta a príplatky :
Nitra 4 € (garantovaný zvoz), Sereď 4 € (garantovaný zvoz), Trnava 4 € (garantovaný zvoz), Bratislava – bez príplatku.  Všetky nástupné miesta budú realizované.