Hrady a zámky južnej Moravy

Česko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Úvod:
2-dňový autokarový zájazd

Perex:
Ak si po návšteve Lednicko-valtického areálu hovoríte, že je škoda odísť, máme pre Vás dobrú správu - pripravili sme dvojdňový zájazd, kedy prespíme v blízkosti tých najkrajších zámkov na Morave. Milotice, Buchlovice, Buchlov, Mikulov a Lednice - poďte s nami na Moravu!

Ubytovanie:
1x ubytovanie v hoteli 3*

Stravovanie:
1x raňajky

Doprava:

Autokarová

Program:
1. deň:
Odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách (z Bratislavy o 07:00 hod.). Vyberieme sa do Milotíc, kde budeme mať možnosť obliecť sa do dobových kostýmov. Následne sa presunieme do Buchlovíc
a pozrieme si záhradu plnú vzácnych drevín. Čaká nás aj prehliadka jedinečného zámku v talianskom štýle, ktorý tu dal majiteľ postaviť preto, lebo jeho manželke bola na hrade Buchlov zima. Tento príbeh pochopíme ako výzvu a presunieme sa aj na Buchlov, aby sme si ho overili. Odchod na ubytovanie, fakultatívne večera.

2. deň:
Po raňajkách sa vydáme do Mikulova, kde nás čaká prechádzka po rozsiahlom hradnom komplexe. Presunieme sa do Ledníc, kde bude možnosť pozrieť si jednu z prvých liatinových skleníkov na svete, ako aj najsevernejšie položený minaret v Európe. Návrat na Slovensko vo večerných hodinách (do Bratislavy o cca 19:30 hod.).

Poznámka:
Zmena programu vyhradená.

Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom, 1x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, sprievodcu CK.

Celková cena nezahŕňa:
Za 1/1 izbu 8 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR, vstupy a cestovné poistenie.