phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Francúzska Polynézia, Cookove ostrovy, Fiji 2018

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Ukážeme vám šesť spektakulárnych ostrovov Polynézie a Melanézie, z ktorých mnohé sú považované za jedny z najkrajších miest na zemi. Tie odteraz už nemusia byť len vaším snom.


Popis zájazdu:
Ostrovy Oceánie a Melanézie

Ostrovné štáty v Tichom oceáne zaujmú predovšetkým panenskosťou prírody a čírymi vodami obmývajúcimi naše nohy. Pestrofarebná Oceánia a Melanézia je však aj o gastronómii a špecifických kultúrach týchto malých národov. Spoznajte s nami Fidži, v minulosti nazývané aj Súostrovím kanibalov, je dnes jedným z najúchvatnejších miest na našej planéte. Alebo francúzsku Polynéziu, krajinu, kde sídlia najbohatšie celebrity sveta. Nevynecháme ani miesto, kde si každý nájde súkromnú lagúnu a zamilovaní tu tráviamedové týždne – Cookove ostrovy.

 

Program zájazdu:

1.-3.deň:

Odlet z Viedne a prílet do magickej francúzskej Polynézie, na ostrov TAHITI, do Papeete. Aklimatizácia po dlhom lete na rušnom trhu Marché de Papeete a pešia prechádzka mestom, v ktorom nasajeme prvé polynézske vibrácie aj pomocou národného kvetu TIARE. Krátka plavba loďou na ostrov Moorea. Dramatické zelené štíty nádherného ostrova, kde si naplno vychutnáme rozprávkovú flóru ostrova. Záujemcovia si prejdú cez ananásové plantáže a COOKOVU zátoku. Nocľah na Moorea.


4.-7.deň:

Odchod loďou späť do Papeete a odlet na COOKOVE OSTROVY, pomenované po najslávnejšom moreplavcovi sveta. Čaká nás hlavný ostrov RAROTONGA. Návšteva folklórneho predstavenia, kde sa presvedčíme, že pôvodní obyvatelia Cookových ostrov sú považovaní za najlepších spevákov v celej Polynézii. Boh plodnosti TANGAROA a ochutnávka miestneho likéru. Odlet na ostrov AITUTAKI. Je práve tu ukrytá najkrajšia lagúna na svete? Fantastický pohodový deň v lone prírody, aká je iba v Polynézii.


8.-10.deň:

Odlet späť na ostrov Rarotonga, aby sme pokračovali v lete na juh do Aucklandu. Prekročenie dátumovej hranice a prílet na melanézsky ostrov snov FIDŽI. Ubytovanie na hlavnom ostrove VITI LEVU. Jedných z najpriateľskejších ľudí sveta spoznáme v hlavnom meste NADI, no na nás čaká s ničím neporovnateľný relax, aký je iba na Fidži.


11.-14.deň:

Pokračujeme v našej pohode a poznávaní a la Melanézia. My napredujeme ďalej priamo za tým najlepším, čo ostrovný štát FIDŽI ponúka – súostrovie MAMANUCA. Krátka cesta loďou a sme na miestach, kde si dokonale užijeme nielen pohodu v krištáľovo čistých lagúnach, ale aj prechádzky po bielom piesku, šnorchlovanie a čerstvú miestnu kuchyňu!


15.-16.deň:

Posledné polynézsko-melanézske zážitky a odlet vo večerných hodinách naspäť do Európy s prestupom v USA. Opäť prekročíme dátumovú hranicu, takže cesta domov trvá pomerne krátko. Prílet do Viedne a príchod domov.


CENA ZAHŔŇA:
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK a miestnych sprievodcov, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie v pohodlných hoteloch s raňajkami, lodnú dopravu na Tahiti a Fidži, medzinárodný let na trase Tahiti – Rarotonga – Fidži, miestne prelety na Cookových ostrovoch, organizačné zabezpečenie víz, poistenie CK proti insolventnosti.

CENA NEZAHŔŇA:
Víza, fakultatívne výlety, stravu, vstupné, povinné príplatky, poistenie liečebných nákladov.

PRÍPLATKY:
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 880 €

Trasa zájazdu:

Tahiti – Cookove ostrovy – Fidži – Tahiti – Moorea – Rarotonga – Aitutaki – Fidži


Zdroj: web CK 7.3.2018