Detský víkend v Budapešti

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Perex:
Prehliadka vybraných pamätihodností, návšteva ZOO, Aquaworld s vodnými atrakciami a najväčšie morské akvárium v strednej Európe Tropikárium.


Úvod:
2-dňový autokarový zájazd


Ubytovanie:
1x ubytovanie v hoteli 3*

Stravovanie:
1x raňajky

Poznámka:
Zmena programu vyhradená.

Doprava:
Autokarová

1. deň:
Odchod z Bratislavy cca o 8:00 hod. Po príchode do Budapešti autokarová prehliadka - Kostol sv. Mateja, Rybárska bašta, Hradný vrch, Námestie hrdinov. Navštívime jednu z najstarších ZOO na svete s a množstvom zvierat a rastlín. Deň zakončíme jazdou po okolí Budapešti tzv. detskou železnicou. Odchod na ubytovanie.

2. deň:
Dnes navštívime Aquaworld, s množstvom vodných atrakcií, ktoré sú rozmiestnené pod obrovskou kupolou.  Deti môžu vyskúšať bazény s rôznymi hĺbkami, vybavené vzrušujúcimi atrakciami. Pre dospelých sa ponúka aj komplex sáun, v orientálnom duchu.  Popoludní sa presunieme doTropikária - najväčšieho morského akvária  v strednej Európe. Po návšteve Tropikária sa vyberieme na spiatočnú cestu na Slovensko. Návrat vo večerných hodinách (cca o 21:00 hod.).


Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom, 1x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3*, sprievodcu CK SATUR, animátora Planet Fun.

Celková cena nezahŕňa:
Doplatok za 1/1 izbu 13 EUR, za večeru 15 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR, vstupy a cestovné poistenie.