Berlín s oddychom v tropickom raji

Nemecko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Popis a program zájazdu:
Poďte s nami za exotikou do Nemecka, oddýchnite si v tropickom raji na bielej pláži s krištáľovo čistou vodou a s osviežujúcim nápojom pod palmami. Budete nadšení vodným svetom, vodopádmi, bazénmi, tobogánmi a skutočným tropickým dažďovým pralesom. Zaslúžený oddych v peknom prostredí čaká práve na Vás. Na druhý deň spoznáte hlavné mesto Nemecka – Berlín, moderné a živé mesto plné histórie a kontrastov, druhé najväčšie mesto Európskej únie. Mesto, ktoré patrí jednoznačne na zoznam cestovateľských snov. Zažite víkend plný oddychu, exotiky, histórie a pulzujúceho mesta.

Program:
1.deň:
odchod zo Slovenska v neskorých večerných hodinách.

2.deň:
v ranných hodinách príchod do Nemecka, do exotického tropického raja Tropical Islands, kde Vás čaká celodenný oddych na piesočnatej pláži s palmami, orchideami, štebotom vtákov a s množstvom atrakcií. Vyskúšať si môžete aj let balónom. alebo leňošiť vo vírivke. Čiastočne si splníte sen o exotickej dovolenke v trópoch. Atmosféru bude dotvárať dedinka s tropickým jedlom, prales a lagúna. Užijete si vodné atrakcie ako fontány, vírivky, sauny, tobogány, wellness procedúry,... Dopriať si môžete bahenný zábal, ale aj tradičnú havajskú masáž. V tropickej dedinke spoznáte život na Bali alebo Borneu. Odporúčame si spolu s plavkami zbaliť aj ľahké letné oblečenie, keďže tu prevláda príjemná teplota 27-30 °C. V celom areáli je množstvo reštaurácií a barov, kde ochutnáte tropické jedlá a drinky. Nachádza sa tu aj špeciálna časť venovaná deťom, ktoré si môžu vyskúšať rôzne preliezky a iné detské zábavky. Ženy jednoznačne poteší možnosť nákupov rôznych suvenírov, korálok a príveskov z rôznych kútov sveta. Vo večerných hodinách odchod na ubytovanie v okolí Berlína. Ubytovanie. Nocľah.

3.deň:
po raňajkách Vás čaká celodenná návšteva Berlína, hlavného mesta Nemecka. Autobusom sa odveziete k slávnemu Berlínskemu múru. Potom začnete prehliadku impozantnou dominantou – Brandeburskou bránou, ktorá spája dve významné časti mesta. Prejdete sa najznámejším bulvárom, hlavnou mestskou tepnou širokou ulicou Unter den Linden. Uvidíte námestie Bebel Platz, kde prišlo k páleniu kníh, ktoré zorganizovala nacistická propaganda, prehliadnete si berlínsky katolický kostol katedrálu sv. Hedvigy. Zastavíte sa v hlavnej budove Humboldtovej univerzity alebo pri bývalej strážnici Neue Wache, kde horí večný oheň na pamiatku všetkých vojnových obetí. Cestou zhliadnte Operu, slávny Berlínsky dóm a dostanete sa do srdca východného Berlína na námestie Alexanderplatz, kde sa v prípade záujmu môžete výťahom vyviesť na Televíznu vežu, ktorá má 368 metrov a je najvyššou budovou v Berlíne. Individuálne voľno. Odchod na Slovensko vo večerných hodinách.

4.deň:
príchod na Slovensko v ranných hodinách. Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd. 

Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu 1 x ubytovanie v hoteli 3* 1 x raňajky služby overeného sprievodcu CK poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
obojsmerná miestenka 8 € / osoba ( môžete si vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...) príplatok za jednolôžkovú izbu 30 € / osoba komplexné cestovné poistenie UNION - 2 € / osoba / deň prípadná pobytová taxa v hoteli cca 2 € 

nástupné miesta a príplatky:
Nitra 8 € (garantovaný zvoz) Sereď 8 € (garantovaný zvoz) Trnava 8 € (garantovaný zvoz) Bratislava 0 € (garantovaný zvoz) Všetky nástupné miesta budú realizované poplatok za dvoj-sedadlo -100 € ( v prípade, že chcete sedieť na dvojsedadle sám/sama ) vstupné do aquaparku Tropical Islands po skupinovej zľave - 29 € / dospelá osoba, 23,50 € / deti do 14 rokov, študenti, seniori nad 65 rokov

Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.