phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Adventné Brno a jeho tajomné podzemie

Brno a okolie - Juhomoravský kraj, Česko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Popis a program zájazdu:
Adventné trhy v Brne patria právom medzi najkrajšie adventné trhy v Čechách a ak ste ich ešte nenavštívili, tak určite neváhajte. Veľký drevený betlehem, Ježiškova pošta, zimný bar s vianočnými koktejlmi, živá hudba, žiarivá svetelná výzdoba, miestne špeciality – to všetko na Vás čaká na adventnom trhu v Brne. Vianočnú atmosféru skutočne cítiť v celom meste, kedže trhy sa konajú na niekoľkých miestach súčasne. Nezabudnite na degustáciu medovín. Včelárstvo a med sú totiž pre Moravu typické. Vyskúšať si budete môcť pletenie adventných vencov a nebude chýbať ani kútik so živými ovečkami. Okrem prehliadky mesta Vás zavedieme do tajomného podzemia priestorov Labyrintu pod Zelným trhom, kde na Vás čaká historický podzemný svet s rôznymi zákutiami stredovekých chodieb a sklepov. V podzemí sa dozviete o tienistých stránkach života v dávnych dobách, o klietke bláznov a o tom, aký osud čakal nepoctivých remeselníkov, kupcov a obchodníkov. Uvidíte nielen alchymistické laboratórium, ale aj historický pranier. V prípade záujmu môžete navštíviť druhú najväčšiu kostnicu v Európe, v brnenskom kostole sv. Jakuba. Nachádza sa tu vyše 50.000 kostrových pozostatkov, ktoré tu boli ukladané počas obdobia moru, cholery alebo z doby 30-ročnej vojny,... Odchod z Brna vo večerných hodinách. Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.

Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
služby overeného sprievodcu
prehliadku Brna
poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
obojsmerná miestenka 4 € /osoba
( môžete si  prednostne vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...).
vstupné Labyrint pod Zelným trhem
- 160 KČ / dospelá osoba
vstupné kostnica sv. Jakuba
- 140 KČ / dospelá osoba
nástupné miesta a príplatky:
  Nitra - 4 € (garantovaný zvoz) Sereď  - 4 € (garantovaný zvoz) Trnava - 4 € (garantovaný zvoz) Bratislava - 0 €
komplexné cestovné poistenie UNION
 - 2 € / osoba / deň
odporúčame zameniť si peniaze na české koruny!!!

Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.