phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Advent na bavorských zámkoch

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Perex:
Návšteva hlavého mesta Bavorska Mníchova, prehliadka rozprávkovo gýčových zámkov Ľudovíta II. – Hohenschwangau a romantického Neuschwanstein. Pri návrate prehliadka romantického zámku Linderhof inšpirovaného francúzskou architektúrou a na záver krátka zastávka v meste Ettal.


Úvod:
3-dňový autokarový zájazd

Ubytovanie:
2x v hoteli/penzióne 2*/3* .


Stravovanie:
2x raňajky.

Poznámka:
Zmena programu vyhradená.

Doprava:
Autokar.

1. deň:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 06:30 hod.), tranzit cez Rakúsko a Nemecko až do „hlavného mesta Bavorska“ Mníchova – prehliadka mesta, veľké adventné trhy pred mníchovskou radnicou, Jasličkový trh, možnosť nákupov na peších zónach. Odchod na ubytovanie. 

2. deň:
Po raňajkách nás čaká návšteva dvoch nádherných, rozprávkovo gýčových zámkov kráľa Ľudovíta II. Zámok Neuschwanstein, ktorý je od r. 2007 „ôsmym divom sveta“ a je suverénne najnavštevovanejším miestom v Nemecku. Pri pohľade naň sa vám zatají dych- je ako vystrihnutý z rozprávky. Po prehliadke návšteva zámku Hohenschwangau, kde prežil svoje detstvo a časť mladosti Ľudovít II. Nasadneme do kočiara a necháme sa unášať výhľadmi na čarovne vysvietený zámok v objatí zasnežených vrcholkov hôr. Večer zavŕšime výbornou bavorskou kuchyňou a posilníme sa pohárikom šnapsu. Návrat na ubytovanie.

3. deň:
Raňajky, po raňajkách odchod na prehliadku romantického zámku Linderhof, ktorý bol postavený Ľudovítom II. ako Kráľovská vila a pri stavbe ktorého sa tvorcovia inšpirovali francúzskou architektúrou. Po prehliadke krátka zastávka v Ettali a odchod na Slovensko, návrat v neskorých večerných hodinách (cca 22:30 hod.).Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom, 2x ubytovanie s raňajkami v hoteli/penzióne 2*/3*, sprievodcu CK.

Celková cena nezahŕňa:
Za 1/1 izbu 60 EUR,  za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR.

Vstupy, krátku jazdu kočiarom, večere, cestovné poistenie a pobytovú taxu.