phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

2-dňový zájazd do Energylandie a Krakowa

Krakow - Malopoľské vojvodstvo, Poľsko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Dvojdňový relaxačno-poznávací zájazd do najväčšieho zábavného parku v Poľsku,  spojený s návštevou mesta Krakow.

Program zájazdu:

1. deň:
Odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách, príchod do Energylandie, voľný program, v podvečerných hodinách odchod na ubytovanie. Nocľah.

Energylandia je najväčší zábavný park v Poľsku a stále sa rozrastá. Na ploche 26 hektárov tu nájdete 70 atrakcií, 11 horských dráh, 16 obchodov, 7D kino, 40 reštaurácií a bufetov, 20 interaktívnych hier a zábav, 4 scény na vystúpenia, strediská – Bajkolandia, Rodinné, Extrémne a Vodný park, Cirkus, Švajčiarska a Vikingská dedina... Deti sa môžu odviesť vláčikom, môžete si zaplávať v bazéne, alebo poležať na pláži. Všade sú čisté a pohodlné toalety, dostatok občerstvenia. Prostredie je veľmi pekne upravené, čisto, všade plno kvetov. Platiť môžete kartou alebo zlotými. Park je držiteľom certifikátu ISO 9001.

2. deň:
Po raňajkách odchod do Krakowa. Prehliadka hradného areálu Wawel a historického centra mesta spolu so sprievodcom. Uvidíte exteriéry kráľovského paláca a korunovačnej katedrály sv.Stanislava a Václava, budete mať skvelý výhľad na celé mesto. Dozviete sa príbehy a legendy o poľských kráľoch a kráľovnách, prečo sa chodia modliť hinduisti na Wawel ale tiež príbeh najväčšieho Žigmundovho zvona a tajomného čierneho kríža. Potom sa prejdete najkrajšími uličkami až na hlavné námestie Krakowa – Rynek glowny. Vypočujete si príbehy o krutých tatároch, uvidíte 700- ročné kostoly, šikmú poľskú vežu a oltár, ktorý má viac ako 200 drevených sôch. Poradíme Vám kde sa dá dobre najesť a nakúpiť suveníry počas osobného voľna. V poobedných hodinách odchod na Slovensko. Príchod na Slovensko vo večerných hodinách.

V cene je zahrnuté:
• doprava pohodlným klimatizovaným autobusom
• 1x noc v hotely s vlastným sociálnym zariadením a sprchou
• 1x raňajky
• prehliadka mesta Krakowa so skúseným sprievodcom
• zákonné poistenie v znení zákona 281/2001 Zb.z.

V cene nie je zhrnuté:
• vstupenka do Energylandie (v cene vstupenky je mnohonásobné využitie všetkých dostupných atrakcií v parku, zábavných predstavení, vodný park, 7D kino, toalety a podobne, pokiaľ neopustíte areál zábavného parku) Vstupenka nezahŕňa konzumáciu v reštauráciách, počítačové hry na automatoch, maľovanie na tvár, fotenie vo fotobúdke, nákupy v obchodoch  a iné extra služby) - 119 Zlotých (dospelý) / 69 Zlotých (dieťa do 140 cm)
• komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť cez CK za zvýhodnených podmienok v poisťovni KOOPERATIVA 1,80 € / deň do 70 rokov, 2,20 € / deň nad 70 rokov)
• prípadné vstupy do múzeí, pamiatok, atď. (individuálne viď vyššie)
• miestenka v autobuse (môžete si zvoliť presné miesto) - 5 € / osoba
• príplatok za jednolôžkovú izbu 20 €
• odporúčané vreckové min. 40 € na osobu
BA, TT, PN, TN, ZA