phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

O nás

Cestovná kancelária Desirea

Na začiatku je Váš sen a množstvo očakávaní. Sen o zážitkoch, spoznávaní, oddychu či radosti z cestovania. U nás Vám poskytneme individuálny prístup a odborné prekonzultovanie všetkých Vašich požiadaviek.

Zážitky a cestovanie

Sme tím expertov

Sme partia ľudí, pre ktorú je cestovanie takmer všetkým. A keďže sa každý z nás špecializuje na iný typ zájazdov, s nami si môžete byť istí, že nájdeme to pravé aj pre Vás. K svojej práci pristupujeme zodpovedne, cieľavedome a s rešpektom, pretože vieme, že práca s ľuďmi je tou najnáročnejšou a aj najmenšia maličkosť dokáže ovplyvniť celú dovolenku či zájazd. Neustále pracujeme na tom, aby ste si Vy mohli plniť svoje sny.

 • Minulosť verzus súčasnosť

  Nie tak dávno stačilo, aby cestovný agent sedel v kancelárii a rezervoval dovolenky či letenky. Dnes sa mení skôr na poradcu. Je skúsený, scestovaný a pozná globálne aspekty cestovania.

 • Má zmysel využívať naše služby?

  Predstavte si, že sa rozhodnete sami si vložiť vlastný kardiostimulátor. A teraz si predstavte, že sa rozhodnete zveriť tieto veci do rúk chirurga, ktorý si za tieto služby nič neúčtuje. Paráda, že?

 • Neboli sme všade, ale je to v našich zoznamoch

  Typický poradca navštívil v priemere 36 krajín. Na nás sa môžete spoľahnúť.

 • „Poznáte ma lepšie ako môj manžel“

  klientka, ktorej sme už po niekoľký krát vybrali dovolenku, keď ani ona sama nevedela, čo vlastne chce. „Ale viete oveľa lepšie počúvať“.

 • „Vy ste moja zlatá rybka“

  nadšená klientka hneď po návrate z dovolenky. „Splnili ste mi priania, o ktorých som ani nevedela, že ich mám“.

 • „S nikým iným už necestujem“

  klient po dovolenke, keď sa nám opäť podarilo vybaviť nevybaviteľné. „Mám podozrenie, že ste zariadili aj počasie“.

Naši partneri