0904 881 999
info@desirea.sk
Vyhľadávanie
zájazdov
Kategória : ciarka Krajina : ciarka Lokalita :
Doprava :  ciarka Termín od :
ciarka Do :
Dovolenka, poznávacie zájazdy, exotika
Vytlačiť stránku Poznávacie zájazdy

Paríž

Program zájazdu:
1.deň:
Odchod zo Slovenska v poobednajších hodinách.

2.deň:
Príchod do Paríža v ranných hodinách. Následne prehliadka centra so sprievodcom- (Pantheón, Luxemburgské záhrady, Latinská štvrť, Univerzita Sorbone, ostrov Cité s katedrálou Notre Dame a Justičným Palácom, radnica, Forum les Halles, moderné múzeum G. Pompidou, múzeum Louvre, Place Vendôme, záhrady Tuillerie, námestie Svornosti). ubytovanie v blízkosti Paríža.

3.deň:
Po raňajkách prehliadky: (Paríž_Versailes a jeho záhrad. Popoludní návrat do Paríža. Moderná mrakodrapová štvrť La Defense, Árc de Triomphe, Eifelova veža, Opera, Montmartre, námestie Pigalle, štvrť umelcov, Moulin Rouge, bazilika Sacre Coeur. Návrat na ubytovanie vo večerných hodinách.

4.deň:
Raňajky, po raňajkách celodenný pobyt v zábavnom parku Asterix park alebo Disneyland v Paríži alebo individuálne voľno. Odchod z Paríža vo večerných hodinách.

5.deň:
Návrat na Slovensko vo večerných hodinách. CK má právo zámeny programu v jednotlivých dňoch, pričom výsledok zostane nezmenený


Krajina: Francúzsko,
Lokalita: Paríž a okolie,
Doprava: Autobus
ID zajazdu: 22.09537


Termín Strava Trvanie Cena Rezervovať

V prípade záujmu o tento zájazd nás kontaktujte na desirea@desirea.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 44 888 999 Prípadne stačí vložiť vaše telefónne číslo do (zeleného) políčka vpravo a my Vás budeme kontaktovať. K uvedenému zájazdu budeme prideľovať nový termín.