0904 881 999
info@desirea.sk
Vyhľadávanie
zájazdov
Kategória : ciarka Krajina : ciarka Lokalita :
Doprava :  ciarka Termín od :
ciarka Do :
Dovolenka, poznávacie zájazdy, exotika
Vytlačiť stránku Poznávacie zájazdy

ZOO Lešná (z BA)

ZOO Zlín je zoologickou záhradou kontinentov. Za jeden deň precestujete Afriku, Áziu, Austráliu, Strednú a Južnú Ameriku a zoznámite sa s 211 druhom zvierat. Medzi tie najatraktívnejšie patria sloni, žirafy, nosorožci, gorily, tulene, levy, tygre, tučniaci, papagáje a rada ďalších.

 

ČO INDE NEUVIDÍTE

Tropická hala Yucatan Najväčšia tropická hala s rastlinami tvoriaca ukážku pralesa Strednej Ameriky, objavíte tu i dávnu civilizáciu Mayov.

Amazónia

Atraktívny komplex prírodných expozícií, v ktorom dominujú ostrov kotulov veverovitých a priechodzia voliéra veľkých papagájov ara.

Etiópia

Expozícia paviánov dželada, damánov skalných, ale tiež najväščia oceľová vtáčia voliéra v ČR Vám priblíží typických obyvateľov tejto africkej zeme. Atmosféru umocňuje rada originálnych etnografických predmetov. Africké pavilóny

Pavilóny v tvare domorodých chyží ponúknu stretnutie so slonom, žirafami, nosorožcami, zebrami a pštrosom. Ďalšie možnosti: Expozície pre levy, Ostrov lemurov kata, Priechodzia voliéra pre supy a mangusty, Chodník-dráha pre bežcov emu . Úžasný zámok a zámocký park patrí k dendrologicky najcennejším parkom na Morave. Najdete tu dreviny a byliny z Evrópy, Ázie a Severnej Ameriky. Najvzácnejšie stromy objavíte vo svahu pod reštauráciou Tyrol.

Ďalšie možnosti: Expozície pre levy, Ostrov lemurov kata, Priechodzia voliéra pre supy a mangusty, Chodník-dráha pre bežcov emu. Úžasný zámok ako z rozprávky a zámocký park patrí k dendrologicky najcennejším parkom na Morave. Najdete tu dreviny a byliny z Evrópy, Ázie a Severnej Ameriky. Najvzácnejšie stromy objavíte vo svahu pod reštauráciou Tyrol.

 

PROGRAM:

odchod v ranných hodinách podla nastupných miest, cesta do Zlína. prehliadka ZOO a zámku Lešná.

V popoludnajších hodínách navrat na Slovensko a nasledne do nastupných miest.

Vstupy do ZOO a zámku Lešná nie su v cene zájazdu.


Krajina: Česká republika,
Lokalita: Južná Morava, Zlínsky kraj,
Doprava: Autobus
ID zajazdu: 23.09406


Termín Strava Trvanie Cena Rezervovať

V prípade záujmu o tento zájazd nás kontaktujte na desirea@desirea.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 44 888 999 Prípadne stačí vložiť vaše telefónne číslo do (zeleného) políčka vpravo a my Vás budeme kontaktovať. K uvedenému zájazdu budeme prideľovať nový termín.