0904 881 999
info@desirea.sk
Vyhľadávanie
zájazdov
Kategória : ciarka Krajina : ciarka Lokalita :
Doprava :  ciarka Termín od :
ciarka Do :
Dovolenka, poznávacie zájazdy, exotika
Vytlačiť stránku Poznávacie zájazdy

Assisi - Cascia a Rím De Luxe

PROGRAM ZÁJAZDU
1. DEŇ:
 odlet z Viedne do Ríma, transfer z letiska do mestečka Cascia, kde si prezriete baziliku zasvätenú sv. Rite a hrob s jej neporušeným telom. Sv. Rita je patrónkou nemožných vecí, neriešiteľných situácií a beznádejných prípadov. Bola talianskou vizionárkou a v roku 1443 sa na jej čele objavili stigmy. Na záver prehliadky slovenská svätá omša. Cesta do Assisi, príchod do hotela, ubytovanie, večera a nocľah.

2. DEŇ:
 raňajky, celodenný program v Assisi s miestnym sprievodcom a našim kňazom. Prehliadka Baziliky sv. Františka a slovenská svätá omša, návšteva Baziliky sv. Kláry, kostola Santa Maria degli Angeli a kaplnky Porciuncula. Transfer na Monte Subasio k Eremo delle Carceri a prezriete si jaskyňu, v ktorej sa sv. František zvyčajne modlil. Po prehliadke návrat do hotela, večera a nocľah.

3. DEŇ:
 raňajky, odchod z Assisi do Orvieta na prehliadku centra mesta vrátane katedrály Duomo di Orvieto, slovenská svätá omša. Odchod do Ríma, ubytovanie v hoteli, večera a nocľah.

4. DEŇ:
 raňajky, odchod z hotela do Vatikánu, slovenská svätá omša, prehliadka Baziliky sv. Petra, pešia prehliadka s miestnym sprievodcom: Piazza Venezia, Koloseum (bez vstupu), Bazilika sv. Klementa, Sväté schody, Bazilika sv. Jána v Lateráne, Bazilika Santa Maria Maggiore a cestou na letisko návšteva Baziliky sv. Pavla za hradbami. Transfer na letisko, odlet do Viedne.


Krajina: Taliansko,
Lokalita: Lazio (oblasť Ríma), Umbria, Lazio (Rím),
Doprava: Letecká
ID zajazdu: 17.09238


Termín Strava Trvanie Cena Rezervovať





V prípade záujmu o tento zájazd nás kontaktujte na desirea@desirea.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 44 888 999 Prípadne stačí vložiť vaše telefónne číslo do (zeleného) políčka vpravo a my Vás budeme kontaktovať. K uvedenému zájazdu budeme prideľovať nový termín.