0904 881 999
info@desirea.sk
Vyhľadávanie
zájazdov
Kategória : ciarka Krajina : ciarka Lokalita :
Doprava :  ciarka Termín od :
ciarka Do :
Dovolenka, poznávacie zájazdy, exotika
Vytlačiť stránku Poznávacie zájazdy

Moskva

1.deň:
v ranných hodinách transfer z Bratislavy na letisko, prílet do Moskvy v popoludňajších hodinách, spoločný transfer z letiska, krátke oboznámenie sa s mestom a okružná autobusová prehliadka Moskvy – Červené námestie, miesto vojenských prehliadok a protivládnych demonštrácií, chrám Vasila Blaženého, mauzóleum V.I.Lenina, obchodný dom GUM, bývalé sídlo KGB, Veľké divadlo a manéž, zastávka na vyhliadke Vrabčie hory pri Lomonosovej univerzite, ubytovanie.

2.deň:
raňajky, prehliadka najväčšieho európskeho mesta: katedrála Krista Spasiteľa, múzeum najznámejšieho ruského spisovateľa A.Puškina, Novodievčí kláštor zo 16. storočia (UNESCO) a cintorín s hrobmi významných osobností, nocľah.

3.deň:
raňajky, najkrajšie stanice moskovského metra s nástennými maľbami, mozaikami a ozdobnými lustrami, dom Puškina na starom Arbate, rušný bulvár Arbat s obchodmi a umelcami, sídlo parlamentu a prezidenta Kremeľ (UNESCO), postavený z červených tehál, Teremský palác so súkromnými cárskymi komnatami, najstaršie ruské múzeum Zbrojnica s cárskymi pokladmi (šperky, drahokamy, koče, odevy), pravoslávne chrámy s krásnymi ikonami – chrám Nanebovzatia Panny Márie, chrám Michala Archanjela s cárskymi hrobkami, najväčší zvon Car Kolokol, Cárske delo, nocľah.

4.deň:
raňajky, možnosť návštevy Treťjakovskej galérie s najväčšou zbierkou ruského umenia z 12. - 17. storočia resp. Múzea vodky resp. individuálne voľno. V popoludňajších hodinách spoločný transfer na letisko, odlet z Moskvy, transfer do Bratislavy.


Krajina: Rusko,
Lokalita: Moskva,
Doprava: Letecká
ID zajazdu: 22.08735


Termín Strava Trvanie Cena Rezervovať

V prípade záujmu o tento zájazd nás kontaktujte na desirea@desirea.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 44 888 999 Prípadne stačí vložiť vaše telefónne číslo do (zeleného) políčka vpravo a my Vás budeme kontaktovať. K uvedenému zájazdu budeme prideľovať nový termín.