0904 881 999
info@desirea.sk
Vyhľadávanie
zájazdov
Kategória : ciarka Krajina : ciarka Lokalita :
Doprava :  ciarka Termín od :
ciarka Do :
Dovolenka, poznávacie zájazdy, exotika
Vytlačiť stránku Poznávacie zájazdy

Nice a Azúrové pobrežie

Rýchly popis:
Ubytovanie: 3 x v hoteli
Stravovanie: 3 x kontinentálne raňajky

Nice - Monaco - Saint Tropez - Port Grimaud - Cannes


Doprava:
letecká

Program:
1. deň – prílet do Nice, transfer do hotela a odloženie batožiny. Popoludní prehliadka mesta – pôsobivé námestie Place Masséna so záhradami Alberta I. – miesto, kde sa spája moderné mesto s historickým. Prechádzka po starom meste – budova opery v štýle belle époque, prechádzka v hustej spleti stredovekých uličiek v štýle talianskeho baroka s nezabudnuteľnou atmosférou. Výstup na vrch Le Château, odkiaľ je prekrásny výhľad na celé mesto a azúrové more. Večer ubytovanie v hoteli.

2. deň – raňajky, plavba loďou popri pobreží Côte d‘Azur do Monaca – prehliadka najstaršieho kniežactva na svete s kráľovskou vznešenosťou a stredovekým kúzlom. Pôvabné staré mesto Monaco Ville týčiace sa na vysokom skalnatom výbežku, kde sa sústredia tie najznámejšie pamiatky - kniežací palác (Palais du Prince) - domov princa Alberta, katedrála s kniežacími hrobkami rodiny Grimaldiovcov, Oceánografické múzeum s jedným z najkrajších a najlepších akvárií v Európe. Prehliadka pokračuje okolo luxusného prístavu plného honosných jácht, tunelom okruhu F1 do štvrte Monte Carlo s presláveným kasínom a budovou opery. Individuálne voľno, podvečer odchod späť do Nice, návrat do hotela.

3. deň – raňajky, transfer do žandármi presláveného Saint Tropez, prechádzka po malebnom prístave plnom luxusných jácht. Presun do neďalekého mestečka Port Grimaud, fakultatívna plavba loďou po miestnych kanáloch. Poobede návšteva mesta filmového priemyslu - Cannes. Prehliadka mesta spojená s prechádzkou popri krásnych piesočnatých plážach a miestnom prístave, svetoznámy Festivalový palác, chodník s odtlačkami rúk celebrít z celého sveta, výstup uličkami starého mesta na vrch Le Suquet, odkiaľ je krásny výhľad na mestečko. Čas na nákupy, individuálne voľno. Návrat do hotela, nocľah.

4. deň – raňajky, aktívny oddych v Nice - prechádzka po slávnej Anglickej promenáde, návšteva pestrofarebného hlavného mestského trhu na známej triede Cours Saleya, individuálne voľno. Návrat do hotela, vyzdvihnutie batožiny, transfer na letisko, odlet.

Cena zahrňuje:
3x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, leteckú dopravu Viedeň -Nice -Viedeň, transfer letisko -hotel -letisko, transfer loďou z Nice do Monaca a späť, autobusový transfer z Nice do St. Tropez-Port Grimaud-Cannes a späť, sprievodcu CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

Cena nezahrňuje:
Povinné príplatky: komplexné cestovné poistenie 2,55 EUR/os./deň alebo poistenie plus 2,95 EUR/ os./deň, pobytová taxa (platba na mieste cca 2,- EUR/os./noc), servisné poplatky 125,- EUR/osoba, doprava v meste - miestna verejná doprava (orientačná cena 15,- EUR - platí sa v hotovosti na mieste). Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 105,- EUR/3 noci, transfer na letisko Schwechat a späť s nástupom v NR, TT alebo BA 16,- EUR/osoba. Poznámka: pre kolektívy možnosť určenia si termínu podľa vlastného výberu, cena podľa dohody v závislosti na počte osôb a aktuálnej cene letenky.

Typ stravy:
raňajky


Krajina: Francúzsko,
Lokalita: Azurové pobrežie,
Doprava: Letecká
ID zajazdu: 13.08590


Termín Strava Trvanie Cena Rezervovať

V prípade záujmu o tento zájazd nás kontaktujte na desirea@desirea.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 44 888 999 Prípadne stačí vložiť vaše telefónne číslo do (zeleného) políčka vpravo a my Vás budeme kontaktovať. K uvedenému zájazdu budeme prideľovať nový termín.