0904 881 999
info@desirea.sk
Vyhľadávanie
zájazdov
Kategória : ciarka Krajina : ciarka Lokalita :
Doprava :  ciarka Termín od :
ciarka Do :
Dovolenka, poznávacie zájazdy, exotika
Vytlačiť stránku Poznávacie zájazdy

Paríž pre celú rodinu

Program zajazdu:

 

Paríž a Versailles

 

1. deň:

Odlet z letiska Schwechat, Viedeň, do Paríža. Po prílete do Paríža okružná autobusová prehliadka mesta a transfer do hotela. Ubytovanie. Pokračovanie v pešej prehliadke mesta návštevou Montmartre a krátkym výstupom k bazilike Sacré Coeur (Sväté srdce). Uvidíme aj známy kabaret Moulin Rouge. Návrat do hotela, nocľah.

2. deň:

Po raňajkách výlet do Versailles, vzdialeného len 21 km od Paríža. Pompézny zámok Ľudovíta XIV. - Kráľa Slnko. Prejdeme sa rozsiahlymi, precízne upravenými záhradami a v prípade záujmu si môžete pozrieť interiér zámku. Po návrate do Paríža uvidíme modernú štvrť La Defense, potom pokračujeme v prehliadke dominantou Paríža - Eiffelovou vežou. Na záver uvidíme prestížny bulvár Champs Elyseés s luxusnými obchodmi, reštauráciami a kaviarňami nádherne lemovaný stromovými alejami a záhradami, na ktorého konci sa vypína Víťazný oblúk (Arc de Triumphe). Návrat do hotela, prenocovanie.

3. deň:

Po raňajkách pokračovanie v prehliadke Paríža. Uvidíme kostol Sv. Magdalény, pozrieme si majestátny gotický chrám Notre Dame, Justičný palác a kaplnku Sainte Chapelle. Presunieme sa do Latinskej štvrte a prejdeme sa Luxemburskými záhradami. Popoludní návšteva palácového komplexu Louvre, ktorý patrí k najnavštevovanejším múzeám na svete a jeho rozsiahla zbierka zahŕňa skvosty ako socha Venuše Milóskej, da Vinciho portrét Mony Lisy a iné svetoznáme maliarske a sochárske umelecké diela. Potom vyhliadková plavba po Seine. Nocľah v hoteli.

4. deň:

Po raňajkách voľno, vo večerných hodinách transfer z hotela na letisko. Odlet z Paríža do Viedne - Schwechat.Cena zahŕňa:
spiatočnú letenku • transfer letisko /hotel /letisko • prepravu podľa programu • 3x ubytovanie v dvojlôžkovej alebo trojlôžkovej izbe v 3* hoteli s raňajkami  • služby slovenského sprievodcu • DPH

Cena nezahŕňa:
letiskové poplatky • vstupné do múzeí a historických objektov • fakultatívny program • balík Kompletného cestovného poistenia a poistenie insolventnosti

Povinné príplatky:
letiskové poplatky 125 € na os.

Iné príplatky:
príplatok za jednolôžkovú izbu 85 €/pobyt • balík Kompletného cestovného poistenia a poistenie insolventnosti 2,65 €/os./deň

Poznámka:
Zmena programu, odletových miest a časov vyhradená.


Krajina: Francúzsko,
Lokalita: Paríž a okolie,
Doprava: Letecká
ID zajazdu: 22.08543


Termín Strava Trvanie Cena Rezervovať

V prípade záujmu o tento zájazd nás kontaktujte na desirea@desirea.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 44 888 999 Prípadne stačí vložiť vaše telefónne číslo do (zeleného) políčka vpravo a my Vás budeme kontaktovať. K uvedenému zájazdu budeme prideľovať nový termín.