0904 881 999
info@desirea.sk
Vyhľadávanie
zájazdov
Kategória : ciarka Krajina : ciarka Lokalita :
Doprava :  ciarka Termín od :
ciarka Do :
Dovolenka, poznávacie zájazdy, exotika
Vytlačiť stránku Poznávacie zájazdy

Okruh Južným Talianskom (Ischia-Capri-Vesuv-Rím)

1.deň:
v popoludňajších hodinách odchod zo Slovenska NON STOP cez Rakúsko do Talianska.

2.deň:
v skorších ranných hodinách príchod do Florencie – cca 2 hod. pešia prehliadka mesta (dóm Santa Maria del Fiore, Campanilla, Baptistérium, Galleria degli Uffizzi, Piazza della Signoria s palácom a Michelangelovou sochou Dávida, Ponte Vecchio). Presun do Kampánie, ubytovanie v oblasti Neapola/Sorrenta, večera.

3.deň:
raňajky, fakultatívne výlet na termálny ostrov Ischia (odchod do prístavu Neapol, presun trajektom na ostrov Ischia, okruh ostrovom klimatizovaným autobusom, popoludní možnosť kúpania v mori alebo v termálnych bazénoch, v podvečerných hodinách presun trajektom na pevninu, návrat na ubytovanie) resp. individuálne voľno, večera.

4.deň:
raňajky, fakultatívne výlet Pompeje/ Vezuv (odchod autobusom na sopku Vezuv, výstup pešo ku kráteru, presun do Pompejí – prehliadka bývalého antického mesta, návrat na ubytovanie) resp. individuálne voľno, večera.

5.deň:
raňajky, fakultatívne výlet na ostrov Capri (odchod autobusom do prístavu Neapol resp. Sorrento, presun loďou na Capri – prehliadka ostrova, fakultatívne možnosť okružnej plavby loďou okolo ostrova, návrat na ubytovanie) resp. individuálne voľno, večera.

6.deň:
raňajky, odchod do Ríma, presun metrom do centra mesta – prehliadka mesta (Vatikán, námestie sv. Petra, Anjelský hrad, Panteón, Piazza Navona, fontána di Trevi, Kapitol, pamätník Viktora Emanuela II., Forum Romanum, Koloseum, Španielske námestie). Večer odchod z Ríma.

7.deň:
v popoludňajších hodinách príchod na Slovensko.


Krajina: Taliansko,
Lokalita: Capri, Ischia, Lazio (oblasť Ríma), Kampánia (oblasť Neapolu), Toskánsko (oblasť Florencie), Toskánsko (Florencia), Lazio (Rím), Kampánia (Neapol),
Doprava: Autobus
ID zajazdu: 13.08128


Termín Strava Trvanie Cena Rezervovať

V prípade záujmu o tento zájazd nás kontaktujte na desirea@desirea.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 44 888 999 Prípadne stačí vložiť vaše telefónne číslo do (zeleného) políčka vpravo a my Vás budeme kontaktovať. K uvedenému zájazdu budeme prideľovať nový termín.