0904 881 999
info@desirea.sk
Vyhľadávanie
zájazdov
Kategória : ciarka Krajina : ciarka Lokalita :
Doprava :  ciarka Termín od :
ciarka Do :
Dovolenka, poznávacie zájazdy, exotika
Vytlačiť stránku Poznávacie zájazdy

Umelecké skvosty v Schönbrunne

Prehliadka letného sídla Habsburgovcov a záhrad, pešia prechádzka ku gotickému chrámu Stefansdom a rezidencii kráľov a cisárov Hofburg.

Program:

1. deň:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy cca o 08:00 hod.), návšteva zámku Schönbrunn (Krásna studňa), letného sídla Habsburgovcov, prehliadka reprezentačných miestností, ktoré obývali osobnosti ako Mária Terézia, cisár František Jozef I. so svojou manželkou Alžbetou Bavorskou, prezývanou Sissi. Ďalej prehliadka írskej záhrady s bludiskom, záhrady korunného princa a Glorietu, autobusová okružná jazda po Viedni a pešia prechádzka smer Stefansdom a Hofburg (s miestnym sprievodcom). Zostane čas aj na ochutnanie slávnej Sachertorte so šálkou viedenskej kávy a pre tých s väčším apetítom príležitosť na pravý Wiener Schnitzel a pohár dobrého rakúskeho vína. Návrat na Slovensko vo večerných hodinách (cca 19:30 hod.).

 

Doprava:
Autokar

Cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom, miestneho sprievodcu, sprievodcu.

Cena nezahŕňa:
Vstupy, cestovné poistenie.

Ostatné príplatky:
Za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR.

Upozornenie:
Zmena programu vyhradená.


Krajina: Rakúsko,
Lokalita: Viedeň,
Doprava: Autobus
ID zajazdu: 23.18250


Termín Strava Trvanie Cena Rezervovať

V prípade záujmu o tento zájazd nás kontaktujte na desirea@desirea.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 44 888 999 Prípadne stačí vložiť vaše telefónne číslo do (zeleného) políčka vpravo a my Vás budeme kontaktovať. K uvedenému zájazdu budeme prideľovať nový termín.