0904 881 999
info@desirea.sk
Vyhľadávanie
zájazdov
Kategória : ciarka Krajina : ciarka Lokalita :
Doprava :  ciarka Termín od :
ciarka Do :
Dovolenka, poznávacie zájazdy, exotika
Vytlačiť stránku Poznávacie zájazdy

Chelsea - Liverpool & Arsenal - Swansea

Poďte s nami do Londýna, urobte si predĺžený víkend a navštívte hneď dva zápasy anglickej Premier League v priebehu dvoch dní. V nedeľu popoludní Vás čaká na Stamford Bridge zápas ako remeň. Domáca Chelsea privíta Liverpool. Vzájomné zápasy sú charakteristické neopakovateľnou diváckou kulisou, skvelou futbalovou úrovňou a určite si odnesiete so sebou zážitok, na ktorý nezabudnete. Obom tímom ide o veľa. Chelsea bojuje o titul, Liverpool zasa o budúcoročnú účasť v európskych súťažiach. Neváhajte a príďte povzbudiť takých skvelých futbalistov akými sú napr. Diego Costa, Eden Hazard, Cesc Fabregas,Oscar, Wilian, či Martin Škrteľ, Daniel Sturidge, Raheem Sterling, Steven Gerrard a ďalší.

Hneď na druhý deň, v pondelok večer, Váš "futbalový sen" bude pokračovať na štadióne Emirates Stadium, kde Arsenal hostí hráčov Swansea. Útočný futbal Arsenalu a 60-tisícový moderný štadión Emirates sú zárukou fantastického futbalového zážitku a naplnením sna každého futbalového fanúšika. Slávna história klubu a futbalové hviezdy "The Gunners" ako napr. Alexis Sánchez, Tomáš Rosický, Santi Cazorla, Olivier Giroud,Danny Welbeck a ďalší, vo Vás zanechajú zážitok, ktorý si budete chcieť zopakovať. Swansea hrá atraktívny futbal a v predposlednom domácom zápase sezóny na Vás určite čaká útočný futbal!

 

Termíny zápasov:
Chelsea- Liverpool 10.05.2015 o 16:00
Chelsea - Stoke 11.05.2015 o 20:00

Zájazd zahŕňa obojsmernú letenku z Bratislavy (možnosti sú aj z Košíc, Popradu, Čiech, Poľska alebo Viedne), obojsmerný lístok z letiska vo VB, vstupenku na zápas, ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, metro/bus lístok v prvý deň zájazdu a poistenie.


Krajina: Veľká Británia,
Lokalita: Anglicko,
Doprava: Letecká
ID zajazdu: 19.13550


Termín Strava Trvanie Cena Rezervovať

V prípade záujmu o tento zájazd nás kontaktujte na desirea@desirea.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 44 888 999 Prípadne stačí vložiť vaše telefónne číslo do (zeleného) políčka vpravo a my Vás budeme kontaktovať. K uvedenému zájazdu budeme prideľovať nový termín.