0904 881 999
info@desirea.sk
Vyhľadávanie
zájazdov
Kategória : ciarka Krajina : ciarka Lokalita :
Doprava :  ciarka Termín od :
ciarka Do :
Dovolenka, poznávacie zájazdy, exotika
Vytlačiť stránku Poznávacie zájazdy

Juventus - Cagliari

Juventus je historicky najúspešnejším klubom v talianskom futbale a jedným z najúspešnejších a najviac oceňovaných v globálnom ponímaní. Na domácej a medzinárodnej scéne získal celkovo 53 rôznych trofejí, čo je viac než ktorýkoľvek iný taliansky klub.

Poďte s nami na Juventus Turín, jeden z najtradičnejších talianskych klubov. Atmosféra stále ešte nového Juventus Stadium rozvášni každé futbalové srdce. Aktuálny majster pokračuje v tejto sezóne vo vynikajúcej forme a bojuje o titul. V ďalšom domácom zápase Serie A privíta hráčov Interu Miláno. Využite možnosť, ktorú Vám ponúkame a príďte povzbudiť takých skvelých futbalistov ako sú napr. Andrea Pirlo, Arturo Vidal, Álvaro Moratta, Sebastian Giovinco, Carlos Tévez a ďalší.

V ponuke máme lístky na zápas, avšak na vyžiadanie Vám vieme pripraviť taktiež kalkuláciu na celý zájazd aj s letenkou a ubytovaním.


Krajina: Taliansko,
Lokalita: Piemonte (Turín),
Doprava: Vlastná
ID zajazdu: 19.13485


Termín Strava Trvanie Cena Rezervovať

V prípade záujmu o tento zájazd nás kontaktujte na desirea@desirea.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 44 888 999 Prípadne stačí vložiť vaše telefónne číslo do (zeleného) políčka vpravo a my Vás budeme kontaktovať. K uvedenému zájazdu budeme prideľovať nový termín.