0904 881 999
info@desirea.sk
Vyhľadávanie
zájazdov
Kategória : ciarka Krajina : ciarka Lokalita :
Doprava :  ciarka Termín od :
ciarka Do :
Dovolenka, poznávacie zájazdy, exotika
Vytlačiť stránku Poznávacie zájazdy

Lyon hlavné mesto Francúzskej gastronómie

Program

1. deň:
Transfer na letisko Schwechat pri Viedni, odlet do Lyonu. Lyon, druhé najväčšie mesto Francúzska, hlavné centrum obchodu, sídlo Interpolu, známe aj prívlastkom hlavné stredisko francúzskej gastronómie. Po prílete do Lyonu okružná prehliadka mesta a následne ubytovanie. Večer strávime chvíle spoločnou večerou v typickej lyonskej reštaurácii „bouchon“. Návrat do hotela.

2. deň:
Raňajky. Odchod autobusom na výlet do malebného okolia Lyonu. Panoramatická cesta cez vinárske dedinky Beaujolais, rozsiahlu oblasť terasovitých kopcov, odkiaľ pochádzajú červené vína s ovocnou príchuťou a kde je dobrým zvykom konzumovať ich v skorých denných hodinách. Navštívime miestne vinárstvo, kde ochutnáme vynikajúce víno z tejto oblasti. V popoludňajších hodinách návrat do Lyonu a pešia prehliadka starého mesta, ktoré je zaradené na zoznam svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Možnosť navštíviť múzeá a galérie. Večer návrat do hotela.

3. deň:
Raňajky. Dnes navštívime hlavnú tržnicu Halles de Lyon. Nachádza sa tu viac ako 60 predajní a stánkov s delikatesami, ktoré je možné aj ochutnať. Ochutnať môžete rôzne zákusky, ústrice, salámy, syry atď. Zvyšok voľného času využijeme na nákupy a posledné vychutnanie si Lyonu. Transfer na letisko v popoludňajších hodinách, odlet do Viedne a po prílete transfer do Bratislavy.

Ubytovanie
2x v hoteli 3*

Strava
2x raňajky

Upozornenie
Zmena programu vyhradena.

Doprava
Autokar LUX


Krajina: Francúzsko,
Lokalita: Vallée du Rhone / Loire,
Doprava: Letecká
ID zajazdu: 22.12981


Termín Strava Trvanie Cena Rezervovať

V prípade záujmu o tento zájazd nás kontaktujte na desirea@desirea.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 44 888 999 Prípadne stačí vložiť vaše telefónne číslo do (zeleného) políčka vpravo a my Vás budeme kontaktovať. K uvedenému zájazdu budeme prideľovať nový termín.