0904 881 999
info@desirea.sk
Vyhľadávanie
zájazdov
Kategória : ciarka Krajina : ciarka Lokalita :
Doprava :  ciarka Termín od :
ciarka Do :
Dovolenka, poznávacie zájazdy, exotika
Vytlačiť stránku Poznávacie zájazdy

Rím letecky s audienciou u sv. Otca

Rámcový program zájazdu:

1. deň:
odchod z Bratislavy autobusom na letisko, s následným odletom do Ríma. Odchod na ubytovanie. Nocľah.

2. deň:
raňajky, prehliadka vzácnych historických a kultúrnych pamiatok talianskej metropoly - bazilika Sv. Pavla za hradbami, bazilika Sv. Jána v Lateráne /rímska katedrála - matka chrámov/, Sväté schody, ktoré sa nachádzajú v budove Scala Santa, bazilika Sv.Kríža, Lateránska bazilika. Večera a nocľah.

3. deň:
raňajky, program vo Vatikáne – sv.omša, pápežské požehnanie od Sv.Otca. Popoludní prehliadka baziliky Sv. Petra vo Vatikáne, fakultatívna návšteva Vatikánskych múzeí so Sixtínskou kaplnkou /vstup do múzeí nie je v cene, vstupné 15,-Euro/. Večera a nocľah.

4. deň:
raňajky, presun rýchlodráhou k moru, celodenné kúpanie. Večera a nocľah.

5. deň:
po raňajkách pokračovanie programu v Ríme, prehliadka mesta, bazilika Santa Maria Maggiore, bazilika Sv. Klementa, kde sa nachádza hrob a pozostatky sv. Cyrila. Prehliadka baziliky sv. Petra v okovách, kde sa nachádzajú okovy, ktorými bol sv. Peter zviazaný počas väznenia v Ríme. Prehliadka Kolosea, Rímskeho fóra, Fóra Trajana a Kapitolu. Pešia prehliadka významných rímskych námestí a fontán. Večera a nocľah.

6. deň:
po raňajkách účasť na audiencii u Sv.Otca vo Vatikáne. Voľný program. Podvečer odchod na letisko, s následným odletom. Po prílete transfer autobusom do Bratislavy


Krajina: Taliansko, Vatikán,
Lokalita: Vatikán, Lazio (Rím),
Doprava: Letecká
ID zajazdu: 17.12966


Termín Strava Trvanie Cena Rezervovať

V prípade záujmu o tento zájazd nás kontaktujte na desirea@desirea.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 44 888 999 Prípadne stačí vložiť vaše telefónne číslo do (zeleného) políčka vpravo a my Vás budeme kontaktovať. K uvedenému zájazdu budeme prideľovať nový termín.