0904 881 999
info@desirea.sk
Vyhľadávanie
zájazdov
Kategória : ciarka Krajina : ciarka Lokalita :
Doprava :  ciarka Termín od :
ciarka Do :
Dovolenka, poznávacie zájazdy, exotika
Vytlačiť stránku Poznávacie zájazdy

Londýnske Naj... (Smart)

Program  

1. deň:
Odlet do Londýna, po prílete transfer do hotela. Nasleduje pešia prehliadka, časť City – St. Paul’s Cathedral,Tower Bridge, fakultatívne prehliadka expozície anglických korunovačných klenotov a historickej zbrojnice v Tower of London. Návrat na ubytovanie.

2. deň:
Po raňajkách budeme pokračovať v prehliadke mesta – Hyde Park, Buckingham Palace, St. James’s Park,Houses of Parliament, Big Ben, Westminster Abbey, London Eye, Trafalgar Square, Piccadilly Circus. V prípade dostupnosti možnosť sledovať výmenu stráži pred Kráľovským palácom. Návrat na ubytovanie.

3. deň:
Raňajky, dnes nás čaká výlet nadzemným vlakom alebo loďou do Greenwichu (prehliadka Kráľovského observatória, nultý poludník), v popoludňajších hodinách prehliadka Britského múzea a návšteva štvrte Kensington. Fakultatívne večera v typickom anglickom pube a návrat do hotela.

4. deň:
Po raňajkách budeme mať voľno na nákupy na známej Oxford Street, Bond Street, či na návštevu múzeí Prírodovedno-historického, Vedecko-techického, Madamme Tussaud’s alebo Múzea Sherlocka Holmesa na svetoznámej adrese 221 B Baker Street. Transfer na letisko a odlet, transfer do Bratislavy.  

Ubytovanie
3x v hoteli 2*/3*

Strava
3x raňajky

Upozornenie
Zmena programu, letových časov a odletových miest vyhradená.

Doprava
Lietadlo  


Krajina: Veľká Británia,
Lokalita: Anglicko,
Doprava: Letecká
ID zajazdu: 13.12949


Termín Strava Trvanie Cena Rezervovať

V prípade záujmu o tento zájazd nás kontaktujte na desirea@desirea.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 44 888 999 Prípadne stačí vložiť vaše telefónne číslo do (zeleného) políčka vpravo a my Vás budeme kontaktovať. K uvedenému zájazdu budeme prideľovať nový termín.