0904 881 999
info@desirea.sk
Vyhľadávanie
zájazdov
Kategória : ciarka Krajina : ciarka Lokalita :
Doprava :  ciarka Termín od :
ciarka Do :
Dovolenka, poznávacie zájazdy, exotika
Vytlačiť stránku Poznávacie zájazdy

Švajčiarsko a Glacier express

Program:

  1. Odchod z Bratislavy o 18.00 hod. Tranzit cez Rakúsko a Nemecko, nočná jazda.
  2. V ranných hodinách príchod do ST. MORITZU, prehliadka jedného z najznámejších lyžiarskych stredísk sveta, voľný program, ubytovanie.
  3. Po raňajkách presun GLACIER EXPESS-om (najpomalším rýchlikom na svete) do Zermattu (pre tých čo nechcú cestovať Glacier Expressom paralelný presun autobusom do Täschu, potom železnicou do Zermattu), prehliadka Zermattu, voľný program, ubytovanie.
  4. ZERMATT, vláčikom na Gornergrat priamo do sveta 4-tisícoviek (MATTERHORN) alebo lanovkou na Malý Matterhorn resp. na Rothorn, poobede presun železnicou do Täschu, cesta autobusom smer Sion, ubytovanie.
  5. Po raňajkách presun cez Montreaux a Vevey do LAUSANNE. Deväťhodinová prestávka, prehliadka mesta (štvrť Ouchy, jazerná promenáda, katedrála, Place de la Riponne, radnica, Olympijské múzeum), vo večerných hodinách odchod na Slovensko.
  6. Tranzit cez Nemecko a Rakúsko, príchod na Slovensko v dopoludňajších hodinách.         
Krajina: Švajčiarsko,
Lokalita: Ženeva, Švajčiarske Alpy,
Doprava: Autobus
ID zajazdu: 13.11358


Termín Strava Trvanie Cena Rezervovať

V prípade záujmu o tento zájazd nás kontaktujte na desirea@desirea.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 44 888 999 Prípadne stačí vložiť vaše telefónne číslo do (zeleného) políčka vpravo a my Vás budeme kontaktovať. K uvedenému zájazdu budeme prideľovať nový termín.