0904 881 999
info@desirea.sk
Vyhľadávanie
zájazdov
Kategória : ciarka Krajina : ciarka Lokalita :
Doprava :  ciarka Termín od :
ciarka Do :
Dovolenka, poznávacie zájazdy, exotika
Vytlačiť stránku Poznávacie zájazdy

Štúdiá Harryho Pottera a čarovný Lodnýn

Pokiaľ ste Vy alebo Vaše ratolesti fanúšikom úspešného Harryho Pottera, nemali by ste si nechať ujsť túto úžasnú príležitosť navštíviť štúdiá Harryho Pottera, ktoré sa rozprestierajú na 50 000 m2. Budete mať neuveriteľnú možnosť obdivovať nielen Dumbledorovu pracovňu, Chrabromilskú miestnosť, spálňu chlapcov, kostýmy, rekvizity, špeciálne efekty, ale aj zákulisné tajomstvo o výrobe obľúbených filmov.  

Program zájazdu:

1.deň 
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (záleží  od nástupného miesta).

2.deň 
V ranných hodinách príchod do Londýna, spoločná prehliadka so sprievodcom: Parlament, Big Ben, Westminster Abbey, London Eye, Shakespeare Theatre, Millenium most, Katedrála sv. Pavla s možnosťou výstupu na kupolu. Individuálne voľno. Vo večerných hodinách presun na ubytovanie.

3.deň 
Raňajky, po raňajkách presun k štúdiám Harryho Pottera. Individuálna prehliadka a návšteva štúdií. V poobedňajších hodinách presun do centra, možnosť vyhliadkovej plavby po Temži. Presun na ubytovanie. 

4.deň 
Raňajky, po raňajkách, pokračovanie v prehliadke Londýna - Hyde Park, Trafalgar Square, Soho, Buckingham Palac, Hradný areál Tower, Tower Bridge, Greenwich, návšteva Piccadily Circus. Individuálne voľno. Možnosti nákupov na známej Oxford street.


Krajina: Veľká Británia,
Lokalita: Anglicko,
Doprava: Autobus
ID zajazdu: 13.11357


Termín Strava Trvanie Cena Rezervovať

V prípade záujmu o tento zájazd nás kontaktujte na desirea@desirea.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 44 888 999 Prípadne stačí vložiť vaše telefónne číslo do (zeleného) políčka vpravo a my Vás budeme kontaktovať. K uvedenému zájazdu budeme prideľovať nový termín.