0904 881 999
info@desirea.sk
Vyhľadávanie
zájazdov
Kategória : ciarka Krajina : ciarka Lokalita :
Doprava :  ciarka Termín od :
ciarka Do :
Dovolenka, poznávacie zájazdy, exotika
Vytlačiť stránku Poznávacie zájazdy

5-dňový silvestrovský zájazd do Amsterdamu

Popis zájazdu:

1. deň - 29.12.
Odchod zo Slovenska v popoludňajších hodinách (Bratislava cca 15:00 hod.). Nočný prejazd do Holandska  

2. deň - 30.12.
Rotterdam - najváčší prístav v Európe so zaujímavou, modernou architektúrou - autobusová prehliadka. Návšteva malebného mesta Delft s možnosťou prehliadky Nového kostola, kde sú pochovaní príslušníci holandského kráľovského rodu, dynastie Oranje. Den Haag - autobusová prehliadka parlamentu Binnenhof a Kraľovského paláca. Večer - príchod na hotel Ibis v meste Gouda

3. deň – 31.12.2014
Ráno presun do Zaanse Schans. Návšteva syrovej farmy s ochutnávkou syrov, ukážka výroby drevák. Možnosť nákupu syrov a suvenírov priamo od výrobcu. Okolo obeda presun do Amsterdamu - návšteva kvetinového trhu, prehliadka historického centra s námestím Dam, kráľovským palácom, korunovačným kostolom. Návšteva brúsiarne diamantov (fakultativne), možnosť návštevy Rijksmusea či Múzea Vincenta van Gogha.  Najväčším zážitkom bude plavba loďou po grachtoch Osobné voľno - Múzeum voskových figurín Madame Tussaud, Red Light District - štvrť červených svetiel a Coffee shopov. Možnosť silvestrovskej večere a následne oslava Nového roka v uliciach Amsterdamu. Okolo 1:00-2:00 odchod na hotel.

4. deň – 1.1.2015
10:30 presun do Scheveningenu, najluxusnejšieho prímorského letoviska krajiny tulipánov, kde sa každoročne na Nový rok asi 10 000 otužilcov kúpe v Severnom mori. Možnosť zúčastniť sa tejto akcie s názvom Nieuwjaarsduik. Následne odchod z Holandska a cesta na Slovensko.

5. deň - 2.1.
Príchod na Slovensko podľa nástupných miest.

Nástupné miesta:
• Bratislava • Trnava • Piešťany • Trenčín • Žilina • Martin • Ružomberok


Krajina: Holandsko,
Lokalita: Amsterdam,
Doprava: Autobus
ID zajazdu: 13.11288


Termín Strava Trvanie Cena Rezervovať

V prípade záujmu o tento zájazd nás kontaktujte na desirea@desirea.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 44 888 999 Prípadne stačí vložiť vaše telefónne číslo do (zeleného) políčka vpravo a my Vás budeme kontaktovať. K uvedenému zájazdu budeme prideľovať nový termín.