0904 881 999
info@desirea.sk
Vyhľadávanie
zájazdov
Kategória : ciarka Krajina : ciarka Lokalita :
Doprava :  ciarka Termín od :
ciarka Do :
Dovolenka, poznávacie zájazdy, exotika
Vytlačiť stránku Poznávacie zájazdy

Benátky a Gardské jazero alebo Benátky a Verona

PROGRAM:

1.deň: ODCHOD -
Odchod vo večerných hodinách. Noc v autobuse. 

2.deň: MESTO LAGÚN, BENÁTKY 
Príchod ráno do Benátok. Celodenná prehliadka mesta (Dóžovský palác, Most vzdychov, Námestie sv. Marka s bazilikou, zvonica Campanilla, most Ponte di Rialto, atď.). Individuálne voľno v meste. Odchod na ubytovanie vo večerných hodinách. 

3.deň (a): GARDSKÉ JAZERO a MONTE BALDO -
Príchod ráno do krásnej dedinky Malcensine, pri jazere Garda a vrchu Monte Baldo. Celodenný pobyt v dedinke s možnosťou výstupu lanovkou na Monte Baldo do výšky 1700m (F). Vyhliadková plavba po jazere (F). Večer odchod domov. 

 

ALEBO

3.deň (b): MESTO RÓMEA A JÚLIE, VERONA
Príchod ráno do Verony. Celodenná prehliadka mesta: námestie Piazza Bra s rímskym amfiteátrom Arena, románsky kostol San Zeno Maggiore, námestí Piazza delle Erbe s fontánou Fontana di Madonna Verona a barokovým palácom Palazzo Maffei, Casa di Giulietta, slávny Júliin dom, hrad Castelvechio.

4.deň: PRÍCHOD
Príchod domov v doobedňajších hodinách.

 


Krajina: Taliansko,
Lokalita: Lago di Garda, Veneto (oblasť Benátok),
Doprava: Autobus
ID zajazdu: 22.11272


Termín Strava Trvanie Cena Rezervovať

V prípade záujmu o tento zájazd nás kontaktujte na desirea@desirea.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 44 888 999 Prípadne stačí vložiť vaše telefónne číslo do (zeleného) políčka vpravo a my Vás budeme kontaktovať. K uvedenému zájazdu budeme prideľovať nový termín.