0904 881 999
info@desirea.sk
Vyhľadávanie
zájazdov
Kategória : ciarka Krajina : ciarka Lokalita :
Doprava :  ciarka Termín od :
ciarka Do :
Dovolenka, poznávacie zájazdy, exotika
Vytlačiť stránku Poznávacie zájazdy

Zámok Schoenbrunn a Advent vo Viedni

Program:

05:30 hod
odchod z Martina, Vrútok – príplatok 2 €

06:00 hod
odchod zo Žiliny a nástup sprievodcu pri benzínovom čerpadle pred Hypertescom na Košickej ul. v Žiline, možnosť nástupu v P. Bystrici, Trenčíne...

 

Pokračovanie do Viedne, návšteva Adventného trhu pred zámkom Schönbrunn, ktorý mu tvorí romantickú kulisu. V stánkoch nájdeme ručne vyrábané vianočné ozdoby, remeselnícke výrobky, ale aj tradičný punč či kráľovský trhanec. Na požiadanie zabezpečíme prehliadku interiérov zámku – za príplatok. Popoludní presun do historického centra, kde sa na jednotlivých námestiach tiež konajú tradičné Adventné trhy. Prechádzku zakončíme na najväčšom z nich – Adventný trh pred Radnicou ... Počas osobného voľna môžete vychutnávať neodmysliteľný Vianočný punč, či iné dobroty.

cca o 18:00 hod
odchod na cestu späť, predpokladaný návrat do Žiliny do 21:30 hod, následne Martin V adventnom čase je potrebné počítať so zdržaním pri nástupe do autobusu pri ceste späť, s ohľadom na množstvo turistov a autobusov.


Krajina: Rakúsko,
Lokalita: Viedeň,
Doprava: Autobus
ID zajazdu: 23.11201


Termín Strava Trvanie Cena Rezervovať

V prípade záujmu o tento zájazd nás kontaktujte na desirea@desirea.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 44 888 999 Prípadne stačí vložiť vaše telefónne číslo do (zeleného) políčka vpravo a my Vás budeme kontaktovať. K uvedenému zájazdu budeme prideľovať nový termín.